Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти і викладачі провели семінар, присвячений річниці Буковинського віча

Студенти і викладачі провели семінар, присвячений річниці Буковинського віча

З нагоди відзначення річниці Буковинського віча викладачі кафедри психології та соціології Безарова Г.І., Суровцев О. А. та Павлюк О.І. 4 листопада 2015р. провели для студентів спеціальності «Лікувальна справа» науковий семінар на тему «Зміст та значення Буковинського віча 1918 р.: сучасна інтерпретація у контексті нових зовнішньополітичних викликів». Учасники заходу мали змогу детальніше познайомитись з причинами та умовами проведення народних зборів, які пройшли 3 листопада 1918 р. в місті Чернівці та проголосили возз’єднання Північної Буковини із Західно-Українською Народною Республікою. Викладачі Безарова Г.І. та Суровцев О. А. розповіли студентам БДМУ про розвиток Буковини під владою Австро-Угорщини, яка була привілейованим краєм, та про відмінності між Галицькою та Буковинською суспільною думкою. Павлюк О. І. наголосила на важливості відзначення цієї історичної дати, оскільки у цей день ми згадуємо тих сміливих буковинців, які у надзвичайно складних зовнішньополітичних та внутрішньоекономічних умовах вийшли на площу задекларувати та публічно продемонструвати бажання бути єдиною вільною незалежною Україною.

Більше новин БДМУ: 

«Вірність традиціям українського козацтва»

Поміж Богородичними празниками церковного року особливу увагу заслуговує празник Покрови Пресвятої Богородиці. В Україні його відзначають 14 жовтня як свято релігійне, національне, родинне.
 

Викладач БДМУ взяла участь у міжнародному воркшопі з медичного права

Викладач БДМУ взяла участь у міжнародному воркшопі з медичного права

19-20 жовтня 2015р у Львові відбувся міжнародний воркшоп для викладачів навчальної дисципліни «Медичне право України», на якому зібрались представники медичних і юридичних вишів України.

День вишиванки на кафедрі фізіології

День вишиванки на кафедрі фізіології

День вишиванки — це всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

 

У цей день кожен українець одягає вишиванку і приходить у ній на роботу, університет, школу чи садочок.