Буковинський державний медичний університет готовий до нового навчального року

Буковинський державний медичний університет готовий до нового навчального року

 

Буковинський державний медичний університет готовий до нового навчального року.

 

30 серпня відбулося спільне засідання Вченої ради та конференції трудового колективу Буковинського державного медичного університету.

Відкрив засідання професор Тарас Бойчук, ректор університету, який привітав усіх присутніх із наступаючим Днем знань. Також ректор вручив вітальні адреси ювілярам та дипломи кандидатам медичних наук й магістрам медицини університету.Після чого ректор виголосив доповідь “Підсумки роботи університету у 2011-2012 навчальному році та завдання на 2012-2013 навчальний рік”. В обговоренні доповіді взяли участь доцент Ігор Геруш, професор Олександр Іващук, професор Андрій Іфтодій, доцент Петро Ковальчук.

Про результати набору студентів на перший курс і заходи щодо залучення на навчання вітчизняних та іноземних громадян і прийом студентів у 2013 році, а також заходи приймальної комісії по організації і проведення якісного прийому студентів у 2013 році до Буковинського державного медичного університету та його коледжів доповів відповідальний секретар приймальної комісії доцент Володимир Глубоченко.

Проректор з науково-педагогічної роботи доцент Ігор Геруш повідомив присутніх про готовність кафедр та служб університету до нового навчального року. Також на засіданні Вченої ради розглянуто кандидатури студентів на призначення іменних стипендій у 2012-2013 навчальному році.

Звіт про виконання плану роботи Вченої ради університету у 2011-2012 навчальному році і план роботи Вченої ради на 2012-2013 навчальний рік надав вчений секретар Буковинського державного медичного університету Іван Павлуник.