Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Співробітники БДМУ провели конференцію на тему ревматоїдного артриту

На базі КМУ «Міська клінічна лікарня №3» 18 травня до Дня науки співробітниками кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб

(доцентом кафедри Глубоченко Оленою Володимирівною та асистентом Мікулець Людмилою Вікторівною) проведено конференцію на тему: «Сучасні методи діагностики та лікування ревматоїдного артриту».

Доповідачі ознайомили присутніх з Уніфікованим клінічним протоколом первинної, вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги та медичної реабілітації при ревматоїдному артриті, який був прийнятий у листопаді 2014 року. Модератори звернули увагу на доцільність застосування деяких лабораторних показників, інструментальних методів дослідження, а також вказали основні уточнення при призначенні лікування, які були відсутні у минулих протоколах. Також вказали на те, що ревматоїдний артрит – мультифакторіальне захворювання, патогенез якого до сьогоднішнього дня до кінця не вивчений, хоча відомо багато тригерних чинників. І враховуючи це, навіть при прийомі сучасних медикаментозних засобів, 25% хворих є резистентними до призначеного лікування. В обговорені також взяли участь завідувач ревматологічним відділенням,  к.м.н Захарчук Тетяна Василівна і професор кафедри, д.м.н. Волошин Олександр Іванович.

Галерея зображень:
Співробітники БДМУ провели конференцію на тему ревматоїдного артриту

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю науковців та лікарів-дерматовенерологів

3 жовтня в Чернівцях розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю “Структурно-організаційна перебудова дерматовенерологічної служби в умовах реформування системи охорони здоров’я України”, яка триватиме упродовж 3-4 жовтня. Організаторами наукового зібрання є Міністерство охорони здоров’я України, Національний медичний університет імені О.О.Богомольця, Буковинський державний медичний університет та Українська асоціація лікарів-дерматовенерологів і косметологів.

Делегація БДМУ взяла участь у міжнародній конференції

Делегація кафедри судової медицини та медичного правознавства Буковинського державного медичного університету

Делегація Буковини на конференції

У м. Ірпінь 25-26 вересня відбулася науково-практична конференція «Принципи використання наркотичних, психотропних речовин та їх прекурсорів у практиці сімейного лікаря», організована Асоціацією сімейних лікарів Києва спільно з Міжнародним фондом «Відродження» та НМАПО ім. П.Л. Шупика.

На кафедрі гігієни та екології обговорили сучасні концепції превентивного харчування

У рамках відзначення Всесвітнього дня здоров'я на кафедрі гігієни та екології керівником студентського наукового гуртка кафедри старшим викладачем Кушнір О.В. був організований круглий стіл «Сучасні концепції превентивного харчування».