Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Викладачі БДМУ - призери науково-практичної конференції

24-25 березня 2016 року на базі ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» відбулася 85-а науково-практична конференція студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Іновації в медицині», в роботі якої взяли участь асистенти кафедри внутрішньої медицини БДМУ к.мед.н. Вероніка Кулачек та к.мед.н. Юлія Коханюк. У рамках конференції на секції «Наукові дослідження молодих вчених» було представлено доповіді, які продемонстрували найновіші здобутки науки та сучасні освітні методики. За наукову роботу Вероніка Кулачек нагороджена Дипломом II ступеня (керівник – д.мед., проф. Лілія Зуб), Юлія Коханюк- Дипломом IIІ ступеня за кращу доповідь (керівник – д.мед., проф. Олександр Федів). Окрім участі у конференції, представники БДМУ відвідали майстер-класи відомих науковців, взяли участь у жвавих наукових дискусіях, де учасники ділились досвідом лікування хворих, навичками, думками та ідеями. Організаторами конференції було запропоновано культурно-просвітницьку програму. Доповіді представників БДМУ включені до програми науково-практичної конференції та опубліковані у збірнику.

Викладачі БДМУ взяли участь у міжнародній конференції

21-22 травня на базі ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І. Горбачевського" відбулася Всеукраїнська навчально-наукова конференція