Засідання Вченої ради БДМУ

Засідання Вченої ради БДМУ
22 березня відбулося засідання вченої ради Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».
 
Засідання розпочав професор Тарас Бойчук, ректор університету, з вручення вітальних адрес ювілярам, дипломів доктора та кандидата медичних наук й дипломів переможцям мистецького конкурсу.
 
Перед науковцями університету виступив Надзвичайний та Повноважний посол Індії в Україні пан Манодж Кумар Бхарті, який перебував з офіційним візитом у нашому навчальному закладі
 
Про навчальну і наукову діяльність навчально-наукового інституту післядипломної освіти доповів директор інституту професор В.М. Пашковський.
 
Вченою радою розглянуто та затверджено кандидатури для участі у Конкурсі на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених на 2018 – 2020 рр.
 
Про формування кошторису університету на 2018 рік доповіла заступник ректора з економічних питань Т.В. Іващук.
 
Під час засідання розглянуто та затверджено матеріали засідання наукової та центральної методичної комісій.
 
Про підготовку до проведення V Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених BIMCO 2018 на базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» поінформувала присутніх голова ради молодих учених доцент О.А. Тюлєнєва.
П'ятниця, 23 березня 2018