Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Викладач БДМУ – золотий призер Чемпіонату Європи зі спортивного орієнтування

Впродовж 22-23 квітня 2017 року у м. Сан-Джіміньяно (Італія) відбувся Чемпіонат Європи зі спортивного орієнтування (рогейн), в якому взяла участь викладач кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії Бевзо Валентина Вікторівна.

Разом зі своїм напарником по команді чернівчанином Володимиром Ліпкою викладач Бевзо В.В. в нелегкій боротьбі здобула перемогу серед ветеранських команд, пробігши гірською місцевістю понад 80 кілометріві набравши 2410 балів протягом 24 годин чемпіонату.

Цьогоріч збірна команда України вперше здобула перемогу у загальнокомандному медальному заліку, виборовши 5 золотих, 4 срібні та 4 бронзові медалі. В Чемпіонаті Європи з рогейну прийняли участь 300 спорсменів-орієнтувальників (140 команд) із 13 країн.

Від імені ректорату щиро вітаємо Валентину Вікторівну з перемогою та бажаємо нових успіхів.

Галерея зображень:
Викладач БДМУ – золотий призер Чемпіонату Європи зі спортивного орієнтування