Мистецькі здобутки артистів Палацу «Академічний»

Мистецькі здобутки артистів Палацу «Академічний»

27 квітня в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» пройшов обласний фестиваль-конкурс «Рідна пісня».

У конкурсі взяли участь обдаровані діти та молодь із закладів загальної середньої та позашкільної освіти – всього близько 200 конкурсантів.

Участь у творчому змаганні взяли й студенти Буковинського державного медичного університету – учасники студій палацу «Академічний», які поповнили мистецьку скарбничку новими нагородами:

Дует народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта» у складі Ірини Рейтаровської, студентки медичного факультету№1 та Олександри Урсакій, студентки медичного факультету№2 (керівник – Олександр Кульчик) відзначено дипломом за I місце у номінації «Народний вокал».

Дует у складі Мирослави Стабрин, студентки медичного факультету №1 та Максима Осадчука, лікаря-інтерна – дипломом за I місце у номінації «Естрадний вокал».

Ірина Рейтаровська, студентка медичного факультету №1 та Анатолій Сікора, студент медичного факультету №2 (керівник – Олена Зварич) нагороджені дипломом за II місце у номінації «Естрадний вокал»

Щиро пишаємося високими нагородами студентів та їх керівників та бажаємо і надалі гідно презентувати мистецькі таланти університету на різноманітних конкурсах та фестивалях.