Студенти-медики закликали чернівчан бути уважними під час відпустки

Кафедра інфекційних хвороб та епідеміології у співпраці з деканатом №1 БДМУ провели студентську просвітницьку акцію до Всесвітнього дня боротьби з малярією.

Студенти медичного факультету № 1 Поворозник Я.С., Федун О.М., Рибак В.В., Кіцанюк І.Ю., Фочук Н. провели просвітницьку акцію «Будьте уважні під час відпустки». Разом з координатором акції, кандидатом медичних наук, асистентом кафедри інфекційних хвороб та епідеміології, лікарем-інфекціоністом першої лікарської категорії Анютою Сидорчук студенти інформували чернівчан та гостей міста про заходи з профілактики малярії. Варто зазначити, що чернівчани різного віку, отримавши флаєри «Профілактика малярії» проявляли жваву зацікавленість, ставили запитання про реальний ризик захворіти на малярію в Україні та на Буковині, перші клінічні ознаки недуги, принципи лабораторної діагностики та можливості лікування цієї паразитарної інфекційної хвороби. Наголосимо, що за появи перших ознак хвороби необхідно звернутися за консультацією до лікаря-інфекціоніста поліклінічного чи стаціонарного закладу міста та області.

«Імунітет - непомітна броня»

26 листопада на базі Міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді для вихованців гуртків екологічного, біологічного, науково-дослідницького профілів під керівництвом завідувача кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб професора Колоскової О.К., за участі асистентів кафедри Шаховою О.О. та Власовою О.В.

Відбулася конференція «Новітні досягнення діагностики й лікування захворювань внутрішніх органів»

У палаці «Академічний» 10 грудня відбулася чергова науково-практична конференція за загальною тематикою «Новітні досягнення діагностики й лікування захворювань внутрішніх органів»

Відбулася конференція Асоціації сімейних лікарів

У Палаці «Академічний» 17 квітня кафедра сімейної медицини Буковинського державного медичного університету разом з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА провели науково-практичну конференцію Асоціацї сімейних лікарів Чернівецької області «Сучасні підходи до профілактики, ранньої діагностики та лікування туберкульозу легень».

Гострий коронарний синдром

У КМУ «Міська поліклініка №1» 24 вересня була проведена лікарська науково-практична конференція «Гострий коронарний синдром» (ГКС). Організаторами виступили кафедра сімейної медицини БДМУ та відділення профілактики (зав. – Власик Л.Й.) КМУ МП №1.