100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Студенти БДМУ посіли I місце у Міжнародному конгресі

Студенти та викладачі Буковинського державного медичного університету взяли участь у І Міжнародному конгресі студентів-медиків у м. Сараєво (Боснія і Герцеговина).

Уперше у столиці Боснії і Герцеговини під егідою Студентського Парламенту університету Сараєва відбувся конгрес студентів-медиків, який об’єднав молодь з понад 15 країн, а всього кількість учасників конгресу сягала 300 чоловік.

Делегація Буковинського державного медичного університету, до складу якої входили студенти стоматологічного факультету V курсу Маковійчук О., Пальчікова Я., ІІІ курсу Жабюк Т., Левандовська Д., а також завідувач кафедри терапевтичної стоматології Струк В.І., викладачі кафедри Паламарчук С.І., Іваніцька О.В., гідно представила Україну та університет.

У секції «стоматологія» студенти БДМУ представили 8 робіт, які висвітлювали актуальні питання стоматології: особливості підготовки поверхні відпрепарованих зубів до протезування ортопедичними конструкціями, хірургічне лікування пародонтита в осіб, що страждають на цукровий діабет, принципи застосування гомеопатичних засобів при лікуванні пародонтита на ранньому ступені розвитку, використання альтернативного матеріалу Biodentine™ у сучасній стоматології, переваги використання системи Vector при лікуванні пародонтита ІІ ступеню, антибактеріальна дія запропонованого поєднання препаратів для тимчасового заповнення кореневих каналів при лікуванні хронічного періодонтиту, його остеотропні властивості, огляд клінічних випадків (хронічний гранулематозний періодонтит), віддалені результати лікування хронічного періодонтиту методом депофорезу гідрооксиду міді кальцію.

У результаті, студенти вибороли у командному заліку перше місце, а робота Пальчікової Я. отримала нагороду як найкраща усна доповідь у секції.

У всіх залишилися теплі та приємні враження від участі у конгресі, а Сараєво запам’яталося неймовірним перехрестям культур і постійним нагадуванням про спільну Австро-Угорську спадщину.

Студентів БДМУ відзначено на міжнародній конференції “Інновації в медицині”.

Впродовж 26-27 березня в м. Івано-Франківську відбулася 83 науково-практична конференція студентів і молодих учених з міжнародною участю “Інновації в медицині”.

У БДМУ відбувся круглий стіл «Сучасні концепції здорового способу життя»

На кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я 11 лютого відбувся круглий стіл для клінічних ординаторів на тему: «Сучасні концепції здорового способу життя».

“Круглий стіл” на кафедрі патоморфології БДМУ

27 лютого 2014 року на кафедрі патоморфології відбулася бесіда, присвячена пам’яті к.мед.н., доцента Е.М.Александрової, зі студентами 1-ї групи 5-го курсу медичного факультету №1 спеціальності “Лікувальна справа” – останньої групи, в якій викладала патологічну анатомію Елеонора Миколаївна.