Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

День Соборності та Свободи України

Щорічно 22 січня вся Україна відзначає День Соборності.

Це свято бере коріння з 1919 року, коли було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Офіційно ми святкуємо його з 1999 року.

Уже традиційно з нагоди відзначення цього свята кафедрою суспільних наук та українознавства Буковинського державного медичного університету проводиться низка заходів.

20 січня першокурсники медичного факультету №4 прослухали тематичну лекцію “Акт злуки УНР та ЗУНР”, яку прочитала старший викладач Лідія Потапова, а 21 січня проведено круглий стіл зі студентами ІІІ курсу сестринсько-фармацевтичного відділення коледжу БДМУ на тему “День соборності та Свободи України”.