День Соборності та Свободи України

Щорічно 22 січня вся Україна відзначає День Соборності.

Це свято бере коріння з 1919 року, коли було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Офіційно ми святкуємо його з 1999 року.

Уже традиційно з нагоди відзначення цього свята кафедрою суспільних наук та українознавства Буковинського державного медичного університету проводиться низка заходів.

20 січня першокурсники медичного факультету №4 прослухали тематичну лекцію “Акт злуки УНР та ЗУНР”, яку прочитала старший викладач Лідія Потапова, а 21 січня проведено круглий стіл зі студентами ІІІ курсу сестринсько-фармацевтичного відділення коледжу БДМУ на тему “День соборності та Свободи України”.

Вшановуючи пам'ять буковинської орлиці

27 листопада 1863 року народилася українська письменниця Ольга Кобилянська. Завдяки новаторству, співзвучності прогресивним тенденціям світової літератури проза Ольги Кобилянської викликає значний інтерес не лише в нашій країні, а й за її межами. Кращі твори письменниці вийшли у перекладах багатьма мовами, піднімаючи міжнародний престиж українського слова.

Вшановуючи пам'ять Григорія Сковороди

3 грудня співробітниками кафедри суспільних наук та українознавства Буковинського державного медичного університету проведено відкрите семінарське заняття зі студентами ІІ курсу медичного факультету №2, присвячене 290-ій річниці від дня народження Григорія Сковороди – класика української філософії та засновника “Філософії серця”.

День Соборності та Свободи України

Щорічно 22 січня вся Україна відзначає День Соборності. Це свято бере коріння з 1919 року, коли було проголошено Акт возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Офіційно ми святкуємо його з 1999 року.

Сьогодення та майбутнє студентського самоврядування регіону

Під такою назвою 6 грудня в Чернівецькому торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету пройшов форум органів студентського самоврядування Буковини.