Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу з гімназистами

13 жовтня 2015р. у гімназії № 5 доцентом кафедри фармакології Кметь Ольгою Гнатівною проведено профорієнтаційну роботу серед учнів 10-11 класів. Всі присутні ознайомились з науковими здобутками Буковинського державного медичного університету та нагородами за інноваційні підходи щодо підвищення якості освіти, високими рейтинговими позиціями за різними показниками діяльності, можливістю одержання повного циклу вищої медичної освіти. Учні з великим задоволенням прослухали інформацію про перелік спеціальностей, умови вступу, дистанційні технології підтримки навчального процесу на базіÂ середовища «MOODLE». Присутніх вчителів зацікавила робота електронного журналу. Прозвучало багато запитань про особливості навчання студентів-медиків, роботу підготовчих курсів та он-лайн підготовку до ЗНО. Учням було роздано буклети з інформацією про університет та запропоновано анкети.

Викладачі БДМУ провели виховну бесіду зі школярами

У музеї макропрепаратів кафедри патологічної анатомії було проведено бесіду з учнями Глибоцького ліцею про шкідливість тютюнопаління, зловживання алкоголем, вживання наркотиків, небезпеку інфекційних захворювань. Бесіду провели професор Ігор Давиденко та доцент Олена Тюлєнєва за участі старшого лаборанта кафедри Надії Беседінської.

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу

Викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу в Чернівецькому міському ліцеї № 3 медичного профілю, адже проблеми вибору вже сьогодні постають перед випускниками.