Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти БДМУ вчили чернівчан долати депресію

Студенти ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет" з нагоди Всесвітнього дня здоров’я  7 квітня 2017 року провели просвітницьку акцію в Центральному парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка.

Оскільки цьогоріч Всесвітній день здоров’я проходить під гаслом «Депресія – давай поговоримо», майбутні медики в оригінальний спосіб за допомогою виробів орігамі вирішили допомогти чернівчанам «прогнати» депресію.

Під час акції кожен перехожий отримав інформаційний флаєр «Як подолати депресію» та кольоровий виріб орігамі, створений руками студентів і смачний подаруночок.

Відеосюжет про акцію ТРК "Чернівецький промінь"

Галерея зображень:
Студенти БДМУ вчили чернівчан долати депресію

Студенти БДМУ «дарували» чернівчанам щастя

Студенти ВДНЗ України «БДМУ» 20 березня 2017 року провели акцію, приурочену Міжнародному дню щастя.

Студенти БДМУ розповідали чернівчанам про остеопороз

19 жовтня 2016 року студенти медичного факультету №1 БДМУ провели просвітницьку акцію до Всесвітнього дня профілактики остеопорозу. Остеопороз – це захворювання, яке зустрічається часто. Проте, організатори акції зауважують – в 50% випадків початкові стадії хвороби проходять безсимптомно, що і створює проблеми в діагностуванні.

Студенти БДМУ розповідали чернівчанам як зміцнювати імунітет

28 лютого 2017 року студенти Буковинського державного медичного університету провели просвітницьку акцію з нагоди Всесвітнього дня імунітету в Центральному парку культури і відпочинку.