Евтаназія: психологічний та юридичний аспект

23 березня 2017 року в студентському читальному залі бібліотеки ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» відбувся дискурс на тему сучасності: «Евтаназія: психологічний та юридичний аспект».

Одною із центральних проблем у царині біоетики можна відзначити явище евтаназії, яке зумовлює численні обговорення багато років поспіль. Ставлення до даної процедури в історії завжди було неоднозначним. На сьогоднішній день розгортається широка дискусія серед юристів, богословів, філософів, медиків, соціологів з приводу доцільності і обґрунтованості евтаназії.

В жвавій дискусії провідного бібліотекаря інформаційно-бібліографічного відділу Софії Задерей, доцента кафедри психології та філософії Марини Тимофієвої разом зі студентами 19 та 20 груп, 2 курсу медичного факультету №2 обговорювались медичні, психологічні, релігійні, морально-етичні аспекти евтаназії.

В процесі зустрічі розкрито філософсько-правове питання евтаназії,  історичний та законодавчий аспект легалізації евтаназії в країнах Європи та США.

Особливо суперечливою була думка майбутніх лікарів щодо питання евтаназії в Україні. В ході дискусії учасники мали можливість висловити власну думку про цінність людського життя та прискорення смерті.

Захід супроводжувався презентацією та підібраним відео-матеріалом, підготовленим Софією Задерей за участі Аліни Ширєнкової-Білійчук.

Галерея зображень:
Евтаназія: психологічний та юридичний аспект

Відбулася акція "Твоя кров рятує життя"

Студенти Буковинського державного медичного університету 23 грудня на базі гемотрансфузіологічного відділення ОКУ «ЛШМД-університетської лікарні» провели благодійну акцію "Твоя кров рятує життя".

Відбулася акція «Кожна людина має право жити!»

1 грудня на базі Обласної дитячої клінічної лікарні за підтримки завідувача кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб професора Колоскової О.К. проведена акція присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом та толерантному ставленню до ВІЛ-інфікованих «Кожна людина має право жити!».