Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студентка БДМУ - призер науково-практичної конференції

23-24 квітня у Києві на базі медико-психологічного факультету Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбулася IX науково-практична конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Актуальні проблеми сучасної медичної психології».

Буковинський державний медичний університет гідно представила студентка 1 курсу медичного факультету №2 Яремчук Іванна, яка виступила з доповіддю на тему «Залежність мотивації від емоційного вигорання у студентів-медиків» (науковий керівник - викладач кафедри психології та соціології Осипенко В. А.), яка посіла почесне 2-ге місце.

До складу журі увійшли професори, доценти та викладачі кафедри загальної і медичної психології та педагогіки НМУ: академік Максименко С.Д., д.мед.н. Хаустова О.О., д.мед.н. Табачніков О.Ю., к.психол.н. Городнова Н.М., к.психол.н. Максименко К.С., к.психол.н. Панасенко Н.М., к.психол.н. Тертична Н.А., к.психол.н. Філоненко М.М., к.мед.н. Божук Б.С., к.мед.н. Касьянова А.Ю., к.мед.н. Трачук Л.Є.

Загалом у конференції взяли участь майже 40 осіб, представивши усні та стендові доповіді. На засіданні секцій були присутні викладачі та студенти з Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Буковинського державного медичного університету, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Української медичної стоматологічної академії та інших навчальних і науково-дослідних установ України. Також у конференції взяли участь викладачі з медичного факультету з Придністровського державного університету імені Т.Г. Шевченка.

Другого дня відбулася практична частина конференції, що була представлена 5 майстер-класами, які відвідали понад 50 осіб.

В БДМУ обговорили питання академічної мобільності студентів

Сьогодні академічна мобільність студентів стала невід’ємною складовою освіти. Участь у програмах академічної мобільності дає студентам можливість долучатися до навчально-дослідницьких програмам, випробувати себе в іншій системі організації вищої освіти, одержати додаткові знання, набути професійного досвіду, ознайомитися з культурою іншої країни, розширити світогляд тощо.

Відбувся круглий стіл „Видатні українські письменники-медики”

У рамках відзначення Дня науки 23 квітня на кафедрі суспільних наук та українознавства відбувся круглий стіл на тему: „Видатні українські письменники-медики”.

Відбувся Медико-фармацевтичний конгрес BIMCO

З 8 по 10 квітня у Буковинському державному медичному університеті відбувся ІІ Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих учених «Новітні тенденції в медицині та фармації, BIMCO 2015».

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу

Викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу в Чернівецькому міському ліцеї № 3 медичного профілю, адже проблеми вибору вже сьогодні постають перед випускниками.