Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення...

Студентка БДМУ - призер науково-практичної конференції

23-24 квітня у Києві на базі медико-психологічного факультету Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбулася IX науково-практична конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Актуальні проблеми сучасної медичної психології».

Буковинський державний медичний університет гідно представила студентка 1 курсу медичного факультету №2 Яремчук Іванна, яка виступила з доповіддю на тему «Залежність мотивації від емоційного вигорання у студентів-медиків» (науковий керівник - викладач кафедри психології та соціології Осипенко В. А.), яка посіла почесне 2-ге місце.

До складу журі увійшли професори, доценти та викладачі кафедри загальної і медичної психології та педагогіки НМУ: академік Максименко С.Д., д.мед.н. Хаустова О.О., д.мед.н. Табачніков О.Ю., к.психол.н. Городнова Н.М., к.психол.н. Максименко К.С., к.психол.н. Панасенко Н.М., к.психол.н. Тертична Н.А., к.психол.н. Філоненко М.М., к.мед.н. Божук Б.С., к.мед.н. Касьянова А.Ю., к.мед.н. Трачук Л.Є.

Загалом у конференції взяли участь майже 40 осіб, представивши усні та стендові доповіді. На засіданні секцій були присутні викладачі та студенти з Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Буковинського державного медичного університету, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Української медичної стоматологічної академії та інших навчальних і науково-дослідних установ України. Також у конференції взяли участь викладачі з медичного факультету з Придністровського державного університету імені Т.Г. Шевченка.

Другого дня відбулася практична частина конференції, що була представлена 5 майстер-класами, які відвідали понад 50 осіб.