Співробітники БДМУ взяли участь у Прикарпатському хірургічному форумі

Впродовж 20-21 жовтня в м. Яремча відбувся ІІІ Прикарпатський хірургічний форум, який зібрав хірургів з багатьох областей України.

Діапазон піднятих хірургічних проблем торкався багатьох розділів хірургії. Особливу увагу було приділено питанням сучасної лікувальної тактики при патології гепатобіліарної зони, гострому перитоніті, стравоходу, шлунка і кишок.

В роботі конференції взяла участь представницька делегація співробітників кафедри хірургії № 1 БДМУ.

Визнанням внеску співробітників кафедри у розвиток хірургічної науки стало головування професорів Полянського І.Ю. й Гринчука Ф.В. на секціях «Гострий перитоніт», «Хірургія стравоходу, шлунка, кишечника». Проф. Полянським І.Ю., Гринчуком Ф.В., доц. Греськом М.М. були представлені доповіді, в яких розкриті актуальні аспекти виконання «тяжких» лапароскопічних холецистектомій. Показані напрацювання кафедри у діагностиці та лікуванні гострого перитоніту. Наведені нові підходи до діагностики та ендоскопічного лікування гострих кровотеч х виразок шлунка і дванадцятипалої кишки.

Протягом конференції делегати практично з усіх областей України заслухали доповіді представників провідних вітчизняних наукових шкіл у галузі абдомінальної, судинної, ендокринної, дитячої хірургії. Були обговорені найважливіші наукові й практичні проблеми сьогодення. Учасники ділились досвідом лікування хворих та безпосередньої практичної роботи лікарів у їхніх клініках, своїми навичками, думками та ідеями. Матеріали форуму опубліковані у журналі «Галицький лікарський вісник».

Галерея зображень:
Співробітники БДМУ взяли участь у Прикарпатському хірургічному форумі

БДМУ вперше представлений на міжнародному конгресі у Білостоку

Студентка 5-го курсу БДМУ Попова Ірина представила Буковинський державний медичний університет на ювілейному 10-му міжнародному медичному конгресі у місті Білосток, Польща, який відбувався 12-15 травня.

БДМУ отримав гран-прі на Міжнародній виставці

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет»презентував свої досягнення на ІІ Міжнародній спеціалізованій виставці «ЗНО-2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном».

БДМУ – у лідерах за популярністю в Інтернеті

Міжнародний освітній портал 4 International Colleges & Universities вже 11 років здійснює оцінку інтернет-ресурсів акредитованих університетів і коледжів. Цього року у формуванні рейтингу взяли участь більше 11 тисяч ВНЗ світу, у тому числі 131 виш з України.