Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Професору БДМУ присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України»

Полянський Ігор Юлійович

Указом Президента України №346/2015 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня медичного працівника» за значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров'я, надання кваліфікованої медичної допомоги та високу професійну майстерність почесне звання «Заслужений лікар України» присвоєно завідувачу кафедри хірургії, д.мед.н., професору Полянському Ігорю Юлійовичу.

Шановний Ігоре Юлійовичу, щиро вітаємо із заслуженою відзнакою, бажаємо Вам нових здобутків, подальшої плідної наукової діяльності, успіхів у лікувально-профілактичній роботі.

Міцного Вам здоров’я, родинного затишку, невичерпної енергії та оптимізму!

З повагою, ректорат Буковинського державного медичного університету