Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Професору БДМУ присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України»

Полянський Ігор Юлійович

Указом Президента України №346/2015 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня медичного працівника» за значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров'я, надання кваліфікованої медичної допомоги та високу професійну майстерність почесне звання «Заслужений лікар України» присвоєно завідувачу кафедри хірургії, д.мед.н., професору Полянському Ігорю Юлійовичу.

Шановний Ігоре Юлійовичу, щиро вітаємо із заслуженою відзнакою, бажаємо Вам нових здобутків, подальшої плідної наукової діяльності, успіхів у лікувально-профілактичній роботі.

Міцного Вам здоров’я, родинного затишку, невичерпної енергії та оптимізму!

З повагою, ректорат Буковинського державного медичного університету