Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Професор БДМУ взяла участь у науковому семінарі з сімейної медицини

6 жовтня у м. Чернівці проведено науково-практичний семінар у форматі телемосту «Актуальні питання сімейної медицини в Україні» за участю чотирьох регіонів України: Києва, Чернівців, Івано-Франківська та Ужгорода.

До організації проведення семінару долучились Національна медична академія післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, Українська Асоціація сімейної медицини, ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», а також ДОЗ державних адміністрацій Київської, Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

У рамках програми заходу д.мед.н., професором, завідувачем кафедри сімейної медицини Ларисою Сидорчук прочитана доповідь «Роль та місце навчально-практичних центрів ПМСД у безперервній професійній освіті сімейних лікарів Буковини», в якій було висвітлено ключові моменти підготовки лікарів за фахом «загальна практика-сімейна медицина» на кафедрі сімейної медицини БДМУ, а також дано перший аналіз виїзних майстер-класів для сімейних лікарів по ото- та офтальмоскопії, які не мають на сьогодні аналогів в Україні.

Також в інтерактивному форматі було прочитано низку доповідей провідними спікерами з Києва та Харкова про сучасні аспекти діагностики та лікування різноманітної патології, яка часто трапляється в практиці сімейного лікаря: цукрового діабету, артеріальної гіпертензії, інфекційно-асоційованої патології у дітей, анемії, пневмонії, остеопорозу, больового синдрому тощо, що отримало позитивний відгомін у слухачів та викликало жваве обговорення.

Професор БДМУ взяв участь у міжнародній конференції

28 листопада на базі Дрезденського Технічного університету (м.

Професор БДМУ взяла участь у семінарі «Family Medicine»

З 30 серпня по 5 вересня у м. Зальцбург (Австрія) відбувся медичний семінар по сімейній медицині, організований Медичним центром університету DUKE (Північна Кароліна, США) у співробітництві з Медичним університетом Відня за підтримки Австрійського Федерального Міністерства науки та досліджень, Open Medical Institute та American-Austrian Foundation.