До БДМУ приїхали студенти з Молдови

У рамках співпраці Буковинського державного медичного університету та Державного університету медицини і фармації ім. Н. Тестеміцану (Кишинів, Республіка Молдова) до нашого вишу прибули 15 студентів, які з 26 жовтня по 01 листопада 2015р. відвідають лекції, практичні заняття, візьмуть активну участь у студентському житті БДМУ та ознайомляться з побутом нашого міста. Під час білатерального обміну 26 жовтня відбулася офіційна зустріч ректора, проф. Бойчука Т.М. та студентів вишу-партнера, під час якої були обговорені питання: дистанційного навчання, моніторингу якості освіти, важливості студентських обмінів у плані професійного зростання та покращення надання медичних послуг обох країн. Ректор розповів про цікаві факти та видатні постаті м. Чернівці, пов’язані з розвитком медицини, про минуле та сьогодення нашого університету. Розмова зі студентами була конструктивною, насиченою і, як заведено у БДМУ, гостинною.

Студенти БДМУ повернулися з Генеральної асамблеї UMSA

17-18 жовтня 2015р. на базі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбулася Генеральна асамблея Всеукраїнської молодіжної асоціації студентів-медиків (UMSA).

Студенти БДМУ проходитимуть літню практику в Німеччині

Буковинський державний медичний університет відвідала офіційна делегація з Університету м. Любек на чолі із професором Карлом-Фрідріхом Клотцом.

Метою візиту закордонних партнерів БДМУ був відбір студентів 4-5 курсів навчання для проходження літньої практики на базі Університетської клініки м.Любек.

Студентка БДМУ взяла участь у роботі Європейського Респіраторного Конгресу

26-30 вересня 2015 р. в м. Амстердам (Нідерланди) відбувся XXV Європейський Респіраторний Конгрес.