Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Професор БДМУ взяла участь у Зимовій школі лікарів-інтерністів (Австрія)

Професор БДМУ взяла участь у Зимовій школі лікарів-інтерністів (Австрія)

Упродовж 28 лютого - 7 березня у Австрії (Земмеринг) проходив міжнародний освітній курс ХIV Зимової школи лікарів-інтерністів “Шляхи впровадження нових методів діагностики та лікування в клінічну практику лікаря внутрішньої медицини”, який був проведений Асоціацією лікарів-інтерністів України.

Українські лікарі ознайомились з досягненнями сучасної медицини, новими аспектами діагностики та лікування в клініці внутрішніх хвороб, обговорили нові протоколи та настанови з лікування артеріальної гіпертензії, цукрового діабету та інсульту, ознайомились з рекомендаціями 2013 р. європейського товариства кардіологів, американської асоціації кардіологів, провели аналіз статистичних даних по інтервенційній кардіології України, Австрії та Чехії 2012-2013 рр.

В рамках семінару були викладені основні принципи реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, ургентної медичної допомоги при серцево-судинних захворюваннях, принципи тромболітичної терапії, статистичні дані по Україні, Австрії та Чехії за 2012-2013 рр. Формою проведення освітнього курсу були лекції, дискусії, розгляд клінічних випадків, слайдові презентації, друковані матеріали.

В Зимовій школі взяли участь співробітники Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, Асоціація лікарів-інтерністів України, міжнародне суспільство внутрішньої медицини. З доповідями виступили провідні фахівці Чехії та України.

Більше новин БДМУ: 

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

 

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.

В БДМУ пройшов Міжнародний форум

Упродовж 30-31 січня в Буковинському державному медичному університеті проходила науково-медична конференція з міжнародною участю “Актуальні питання гострого перитоніту та поєднаної патології”.

День відкритих дверей в БДМУ

  9 лютого2014 року відбувся традиційний “День відкритих дверей” у Буковинському державному медичному університеті.

Студенти БДМУ відзначили Європейський день мов

Студенти БДМУ відзначили Європейський день мов

 

 26 вересня 2012 року на кафедрі іноземних мов Буковинського державного медичного університету була проведена зустріч студентів І-ІІ курсів із старшокурсниками, які впродовж літніх канікул стажувалися в медичних закладах Франції та Австрії. Зустріч проводилася в межах відзначення Європейського дня мов, який святкують в країнах Європейського Союзу щорічно з 2001 року, а також Міжнародного дня перекладача, проголошеного Міжнародною Федерацією Перекладачів 30 вересня 1991 року.