Професор БДМУ взяла участь у Зимовій школі лікарів-інтерністів (Австрія)

Професор БДМУ взяла участь у Зимовій школі лікарів-інтерністів (Австрія)

Упродовж 28 лютого - 7 березня у Австрії (Земмеринг) проходив міжнародний освітній курс ХIV Зимової школи лікарів-інтерністів “Шляхи впровадження нових методів діагностики та лікування в клінічну практику лікаря внутрішньої медицини”, який був проведений Асоціацією лікарів-інтерністів України.

Українські лікарі ознайомились з досягненнями сучасної медицини, новими аспектами діагностики та лікування в клініці внутрішніх хвороб, обговорили нові протоколи та настанови з лікування артеріальної гіпертензії, цукрового діабету та інсульту, ознайомились з рекомендаціями 2013 р. європейського товариства кардіологів, американської асоціації кардіологів, провели аналіз статистичних даних по інтервенційній кардіології України, Австрії та Чехії 2012-2013 рр.

В рамках семінару були викладені основні принципи реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, ургентної медичної допомоги при серцево-судинних захворюваннях, принципи тромболітичної терапії, статистичні дані по Україні, Австрії та Чехії за 2012-2013 рр. Формою проведення освітнього курсу були лекції, дискусії, розгляд клінічних випадків, слайдові презентації, друковані матеріали.

В Зимовій школі взяли участь співробітники Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, Асоціація лікарів-інтерністів України, міжнародне суспільство внутрішньої медицини. З доповідями виступили провідні фахівці Чехії та України.