Професор БДМУ взяла участь у Зимовій школі лікарів-інтерністів (Австрія)

Упродовж 28 лютого - 7 березня у Австрії (Земмеринг) проходив міжнародний освітній курс ХIV Зимової школи лікарів-інтерністів “Шляхи впровадження нових методів діагностики та лікування в клінічну практику лікаря внутрішньої медицини”, який був проведений Асоціацією лікарів-інтерністів України.

Українські лікарі ознайомились з досягненнями сучасної медицини, новими аспектами діагностики та лікування в клініці внутрішніх хвороб, обговорили нові протоколи та настанови з лікування артеріальної гіпертензії, цукрового діабету та інсульту, ознайомились з рекомендаціями 2013 р. європейського товариства кардіологів, американської асоціації кардіологів, провели аналіз статистичних даних по інтервенційній кардіології України, Австрії та Чехії 2012-2013 рр.

В рамках семінару були викладені основні принципи реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, ургентної медичної допомоги при серцево-судинних захворюваннях, принципи тромболітичної терапії, статистичні дані по Україні, Австрії та Чехії за 2012-2013 рр. Формою проведення освітнього курсу були лекції, дискусії, розгляд клінічних випадків, слайдові презентації, друковані матеріали.

В Зимовій школі взяли участь співробітники Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, Асоціація лікарів-інтерністів України, міжнародне суспільство внутрішньої медицини. З доповідями виступили провідні фахівці Чехії та України.

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.

В БДМУ пройшов Міжнародний форум

Упродовж 30-31 січня в Буковинському державному медичному університеті проходила науково-медична конференція з міжнародною участю “Актуальні питання гострого перитоніту та поєднаної патології”.

День відкритих дверей в БДМУ

9 лютого2014 року відбувся традиційний “День відкритих дверей” у Буковинському державному медичному університеті.

Студенти БДМУ відзначили Європейський день мов

26 вересня 2012 року на кафедрі іноземних мов Буковинського державного медичного університету була проведена зустріч студентів І-ІІ курсів із старшокурсниками, які впродовж літніх канікул стажувалися в медичних закладах Франції та Австрії. Зустріч проводилася в межах відзначення Європейського дня мов, який святкують в країнах Європейського Союзу щорічно з 2001 року, а також Міжнародного дня перекладача, проголошеного Міжнародною Федерацією Перекладачів 30 вересня 1991 року.