Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Успіхи представників БДМУ на Міжнародній конференції у Вінниці

Упродовж 26-28 квітня 2017 року на базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова проходила ХІV Міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених «Перший крок в науку 2017».

Цього року у конференції брали участь студенти та молоді вчені з різних куточків України, а також представники близького зарубіжжя. Доповіді молодих науковців були представлені на 65 секціях.

Буковинський державний медичний університет представляли лікар судово-медичний експерт, старший лаборант кафедри судової медицини та медичного правознавстваСивокоровська Анастасія (наукові керівники: д.м.н., проф. В.Т. Бачинський, д.м.н.,проф. О.Я Ванчуляк), яка зі своєю доповіддю виборола І місце на секції «Судова медицина» та – студентка ІІ курсу медичного факультету №2 – Гуменюк Анна (науковий керівник: д.м.н., проф.. В.В. Кривецький), доповідь якої була відзначена дипломом III ступеня на секції «Нормальна анатомія».

Щиро вітаємо переможців та їх наукових керівників та зичимо нових звершень.

Галерея зображень:
Успіхи представників БДМУ на Міжнародній конференції у Вінниці

Студентка БДМУ отримала Диплом І ступеня за доповідь на конференції

24-26 березня 2016 року на базі Івано–Франківського національного медичного університету відбулася 85-а науково-практична конференція студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині». У конференції взяли участь понад 150 студентів і молодих вчених з одинадцяти медичних вишів України і представили близько 350 доповідей з різних напрямків медицини.

Студентка БДМУ отримала диплом з відзнакою на Міжнародній конференції

10-13 листопада 2016 року в м. Крайова, Румунія. проходила 18 Міжнародна медична конференця студентів.