В БДМУ відзначили Європейський тиждень імунізації

Під час заходу
З нагоди Європейського тижня імунізації на кафедрі педіатрії та дитячих інфекційних хвороб (зав.кафедри – професор Олена Колоскова) у тісній співпраці з адміністрацією та колективом КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня» (головний лікар – Микола Чепіль) відбулася просвітницька акція по поширенню знань з актуальних питань імунопрофілактики інфекційних захворювань у дітей.

У заході взяла участь лікар-імунолог дитячий Аліна Дашкевич, яка виступила з лекцією стосовно нормативно-правового регулювання імунізації дитячого населення та особливостям імунопрофілактики кору в сучасних умовах на тлі спалаху.

Лекція стала ще одним етапом в аспекті підготовки випускників до складання ліцензійного іспиту «Крок 2. Загальна лікарська практика» в структурі якого цьогоріч, згідно з листом МОЗ, будуть включені питання профілактики захворювань, в т.ч. імунопрофілактики, що зумовлено зміною акцентів у системі охорони здоров'я на профілактичну медицину з метою актуалізації цих питань на рівні додипломної та післядипломної освіти.

Також в ході акції студенти 6 курсу під керівництвом професора Лоріни Іванової та доцента Миколи Гараса презентували відділенням КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня» виготовлені тематичні інформаційні бюлетені, а батькам та пацієнтам – флаєри з висвітленням основних питань вакцинації взагалі та імунізації проти кору зокрема.

На завершення заходу в ході жвавої дискусії за участю співробітників кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб,  медичних працівників КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня», студентів 6 курсу спеціальностей «Лікувальна справа» та «Педіатрія» учасники обмінялися думками щодо шляхів оптимізації імунопрофілактики інфекційних захворювань серед дитячого населення.
П'ятниця, 27 квітня 2018

Студенти коледжу БДМУ вишили ікони-обереги для військових

Студенти коледжу БДМУ спеціальності Фармація 1 курс, 14 березня 2017 року разом зі своїм куратором Катериною Купчанко провели виховний захід, присвячену Дню українського добровольця.

Студенти коледжу БДМУ дарували чернівчанам книги

14 лютого 2016 року студенти коледжу БДМУ за ініціативи та підтримки заступника директора коледжу з виховної роботи, доцента Оксани Анатоліївни Петринич провели акцію з нагоди Міжнародного дня дарування книг (International Book Giving Day).

Студенти коледжу БДМУ долучилися до акції «Збережи життя»

Студенти коледжу БДМУ приєдналися до загальноуніверситетської благодійної акції зі здачі крові «Збережи життя».

Студенти коледжу БДМУ зустрілися з військовим капеланом

17 січня 2017 року в Україні вперше святкується День українського добровольця.