Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Нові аспекти лікування інфаркту міокарда та ішемічного інсульту

Конференція - аспекти лікування інфаркту міокарда

8 вересня 2012 року у м.Чернівці кафедрою внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Буковинського державного медичного університету спільно з обласним клінічним кардіологічним диспансером за сприяння ректорату і Головного управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА було проведено міжрегіональну науково-практичну конференцію з міжнародною участю “Нові аспекти лікування інфаркту міокарда та ішемічного інсульту”.

Хедлайнерами конференції були: член-кореспондент НАМН України, доктор мед. наук, професор, керівник відділу реанімації та інтенсивної терапії ННЦ “Інститут кардіології ім. академіка М.Д.Стражеска” Олександр Миколайович Пархоменко, який виступив з доповіддю “Ендогенні механізми захисту міокарда при ішемії – реперфузії” та доцент кафедри неврології Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця Марія Мирославівна Прокопів з доповіддю “Нові підходи до лікування ішемічного інсульту”.

Слухачами конференції були понад 200 лікарів: кардіологів, терапевтів, сімейних лікарів, невропатологів з Чернівецької, Тернопільської та Івано-Франківської областей. В проведенні конференції прийняли участь завідувачі кафедр терапевтичного напрямку БДМУ – професори Т.О. Ілащук, О.І .Федів, О.С. Хухліна, також на конференції були присутніми колеги з Узбекистану.

Подання матеріалу було побудовано у вигляді конкретних практичних рекомендацій, тактики ведення хворого, акцентування уваги на складних та заплутаних ситуаціях. Постійно проводився діалог з присутніми лікарями у формі дискусії та форуму. По закінченню доповідей доповідачі відповіли на поставлені запитання та доповнили уточненнями деякі моменти своїх доповідей.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

"ШВИДКА ДОПОМОГА" СТАНЕ "ЕКСТРЕНОЮ"?

Шкробанець Ігор Дмитрович

Медики області працюють над тим, щоб забезпечити своєчасність прибуття бригад швидкої медичної допомоги. Зокрема, у містах – за 10 хвилин, у сільській місцевості – за 20 хвилин. Про це повідомив 5 листопада директор департаменту охорони здоров'я та цивільного захисту населення обласної державної адміністрації Ігор Шкробанець

Аритмії серця в загальнолікарській практиці

АСОЦІАЦІЯ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ. 12 червня в приміщенні Палацу “Академічний” кафедрою сімейної медицини Буковинського державного медичного університету сумісно з Департаментом охорони здоров'я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА проведено чергове засідання Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області та науково-практичну конференцію “Аритмії серця в загальнолікарській практиці”.