Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Педіатри БДМУ провели круглий стіл до Дня лікаря

5 жовтня співробітники кафедри педіатрії та медичної генетики разом з лікарями Обласної дитячої клінічної лікарні провели круглий стіл

«Методи діагностики та лікування шлунково-кишкових кровотеч у дітей», присвячений Міжнародному дню лікаря.

З доповідями виступили завідувач кафедри, д.мед.н. Сокольник С.В., обласний позаштатний гастроентеролог Зимагорова Н.О., лікар-ординатор гастроентерологічного відділення, к.мед.н., доцент Шевчук Н.М. Учасники круглого столу активно обговорювали причини виникнення кровотеч у дітей різного віку, можливості діагностики та лікування в умовах гастроентерологічного відділення. Особлива увага приділялась міждисциплінарному підходу до лікування.