Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Педіатри БДМУ провели круглий стіл до Дня лікаря

5 жовтня співробітники кафедри педіатрії та медичної генетики разом з лікарями Обласної дитячої клінічної лікарні провели круглий стіл

«Методи діагностики та лікування шлунково-кишкових кровотеч у дітей», присвячений Міжнародному дню лікаря.

З доповідями виступили завідувач кафедри, д.мед.н. Сокольник С.В., обласний позаштатний гастроентеролог Зимагорова Н.О., лікар-ординатор гастроентерологічного відділення, к.мед.н., доцент Шевчук Н.М. Учасники круглого столу активно обговорювали причини виникнення кровотеч у дітей різного віку, можливості діагностики та лікування в умовах гастроентерологічного відділення. Особлива увага приділялась міждисциплінарному підходу до лікування.

1 жовтня – Міжнародний день лікаря

Міжнародний день лікаря

З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я у перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу. У 1971 році була створена міжнародна медична гуманітарна організація Лікарі без кордонів – Medecins Sans Frontieres, MSF. Серед засновників – Міжнародний Червоний Хрест, Мальтійський орден і ЮНІСЕФ.

До Дня серця кафедра сімейної медицини провела конференцію

23вересня з нагоди Всесвітнього дня серця у КМУ «Міська поліклініка № 3» була проведена лікарська науково-практична конференція «Гострий коронарний синдром» за активної участі кафедри сімейної медицини ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».