Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Профілактика та рання діагностика туберкульозу

Студенти з викладачем обговорили питання профілактики та ранньої діагностики туб
23 березня на кафедрі біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії студенти з викладачем обговорили питання профілактики та ранньої діагностики туберкульозу.

Напередодні всесвітнього дня боротьби з туберкульозом доц. Дікал М.В.  провела виховну бесіда на тему: «Профілактика туберкульозу», зі студентами ІІ курсу 31 групи медичного факультету №2 приурочену Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом.

“Прийнята ВООЗ програма передбачає покінчити з цією хворобою до 2035р. Щороку хвороба забирає життя  майже у півмільйона людей, абсолютна більшість з них – жителі країн, що розвиваються і Україна перебуває серед світових лідерів за поширенням туберкульозу і його стійкої до ліків форми, а саме -це є мультирезистентний туберкульоз із множинною стійкістю.”
Понеділок, 26 березня 2018

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом!

У травні 1988 року Всесвітня організація охорони здоров’я прийняла резолюцію, в якій 1 грудня офіційно оголошено Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом. У цей день поширюється інформація про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія «чуми ХХ-го століття», а нині вже і «ХХI-го століття».

1 грудня – День невролога

День невролога

Від імені ректорату Буковинського державного медичного університету щиросердно вітаємо неврологів з професійним святом, бажаємо творчих успіхів, міцного здоров’я, натхнення у вашій нелегкій праці.

1 жовтня – Міжнародний день лікаря

Міжнародний день лікаря

З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я у перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу. У 1971 році була створена міжнародна медична гуманітарна організація Лікарі без кордонів – Medecins Sans Frontieres, MSF. Серед засновників – Міжнародний Червоний Хрест, Мальтійський орден і ЮНІСЕФ.

1 Червня – День захисту дітей

День захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. До Всесвітнього Дня захисту дітей лікарі-інтерни першого і другого року навчання, студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету, викладачі кафедри хірургічної і дитячої стоматології відвідали з подарунками Чернівецький міський притулок для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.
 Також викладачами кафедри та лікарями-інтернами було проведено завершення планової санації вихованців Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.