Студентка БДМУ відзначилася на Універсіаді з карате

Упродовж 26-28 травня 2017 року у спортивному комплексі «Олімпія» відбулася Універсіада України з карате.

На цих змаганнях виступали найсильніші студенти-спортсмени країни. Лідером збірної області на цих змаганнях була студентка 3 курсу стоматологічного факультету Савчук Альона.

Наша спортсменка достойно виступила у турнірі та здобула срібло у категорії КУМІТЕ та бронзу у КАТА.

Студенти БДМУ - призери Чемпіонату України

З 26 по 30 березня у м. Луцьк відбувся Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу,

Студентка БДМУ здобула перемогу на змаганнях зі спортивного орієнтування

24 травня 2017 збірна команда університету зі спортивного орієнтування брала участь у змаганнях з нагоди Всесвітнього Дня Спортивного орієнтування.

Студентка БДМУ стала чемпіонкою області з карате

21 квітня у Спортивному комплексі «Олімпія» пройшов Чемпіонат Чернівецького області з карате-до.