Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Патріотичний благоустрій

З ініціативи студентів гуртожитків № 2 і 3 та за підтримки комендантів гуртожитків 30 вересня була проведена акція, що отримала назву «Патріотичний благоустрій». Студенти пофарбували металеву огорожу, лавки та перила в гуртожитках у жовто-блакитний колір.

Ідея акції з’явилася вже давно, та не була втілена через брак коштів. Однак цього разу знайти фарбу, пензлі та все устаткування для акції допоміг асистент кафедри патологічної анатомії Попович Андрій, який знайшов меценатів – Яворського Василя та Величка Андрія, які допомогли реалізувати ідею.
Спілкуючись зі студентами під час акції стало зрозуміло , що для них це не просто благоустрій території навколо гуртожитку, а ще одна можливість продемонструвати свою гордість тим, що вони українці.

В БДМУ буковинців навчатимуть надавати першу долікарську допомогу

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти охочим будуть проводити навчальні заняття щодо надання першої медичної долікарської допомоги. Потреба у таких курсах виникла у зв’язку з численними проханнями жителів нашого краю.

В БДМУ працюють курси надання першої долікарської допомоги

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти з 17 березня 2014 року працюють безкоштовні курси  з надання першої долікарської допомоги.

В Чернівецькій міській поліклініці №1 запрацював новий цифровий флюорограф

Незборецький Ігор Володимирович

Чудо медичної техніки має багато переваг над своїм плівковим попередником. В першу чергу – це безпечність, адже у цифрового апарату радіаційне випромінювання на 40% менше, ніж у плівкового, а ось пропускні можливості набагато більше – до 100 знімків на день. Також нове обладнання дає можливість встановити більш достовірний діагноз. Сьогодні подивитись на те, як працює новий апарат, до поліклініки завітали секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин та начальник міського управління охорони здоров’я Ігор Незборецький.

Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

благодійна акція “Серце до серця”

24 жовтня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція, на якій було підведено підсумки VІІ щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. У зібранні також взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету на чолі з Василем Мосійчуком, Головою Студентської ради вишу.