В бібліотеці БДМУ відзначили 100-річчя Буковинського віча

До 100-річчя Буковинського віче (2018 рік) для студентів коледжу БДМУ 2 курсу 2, 3 гр. та 1 курсу 3 гр. спеціальності «Фармація. Молодший спеціаліст» (база 9), 2 жовтня в бібліотеці була проведена історична година - «Буковинське Віче та його історичне значення».

Співробітники бібліотеки: Світлана Тулевська та Маша Данилова, після короткої історичної довідки, розповіли студентам про доленосні події 3 листопада 1918 р. в історії українського населення Буковини, про створення Українського Крайового Комітету Буковини, який скликав найбільше за всю історію Буковини зібрання (понад 10000 учасників з усіх осередків Буковини).

Присутнім зачитали ухвалу, яку прийняло віче, де кульмінаційною нотою звучить остання вимога, сформульована рядовими учасниками: «Віче бажає прилучення австрійської часті української землі до України». Після цього прозвучали поетичні рядки «Посвята учасникам Буковинського Віча».

Асистент кафедри «Медичної та фармацевтичної хімії» - Кропельницька Ю.В. та викладач коледжу - Боштан Ю.М. розповіли про організаторів Українського Крайового Комітету, а саме про Омеляна Поповича, який скликав всенародне віче та разом з Мироном Кордубою промовляли до зібрання в Народному Домі.

Також присутнім розповіли про те фундаментальне значення, яке цей документ займає серед визначних документів українського державного відродження. А твердо висловлене й записане в резолюції бажання буковинців «Хочемо до України» надійно лягло у фундамент нашого спільного українського Дому.

День Республіки Індія в БДМУ

На відзначення Дня Республіки Індія з ініціативи студентів VІ курсу-громадян Індії за підтримки викладачів кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Уляни Марусик, Євгенії Ортеменки та Сергія Сажина відбувся інформаційно-пізнавальний захід.

Перша лекція першокурсників

Гарною традицією є проведення перших лекцій, де студенти старших курсів, активісти студентського самоврядування та викладачі знайомлять з внутрішнім розпорядком, історією, традиціями університету студентів,  що тільки розпочали своє навчання у стінах Alma mater.

Студенти БДМУ взяли участь в ІІ Вінницькому стоматологічному форумі

5 травня 2017 року студенти та інтерни стоматологічного факультету ВДНЗ України  "Буковинський державний медичний університет" відвідали ІІ Вінницький стоматологічний форум, проведений з ініціативи ГО «Асоціація студентів стоматологів».

Студенти провели акцію «Say STOP to HIV/AIDS-2015!»

До Всесвітнього дня толерантності до ВІЛ-позитивних осіб 1 грудня 2015року, кафедрою інфекційних хвороб та епідеміології організовано студентську просвітницьку акцію «Say STOP to HIV/AIDS-2015!» (доц. Сидорчук А.С).