Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти-стоматологи БДМУ посіли призове місце на Всеукраїнській олімпіаді

Традиційно студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету беруть участь в Всеукраїнській предметній студентській олімпіаді за спеціальністю “Стоматологія”, ІІ етап якої цьогоріч відбувся 16-18 квітня у Вищому державному навчальному закладі України “Українська медична стоматологічна академія” місто Полтава.

Серед 38 учасників із 8 вищих навчальних медичних закладів наш ВУЗ представляли переможці І туру олімпіади зі стоматології – студенти V курсу стоматологічного факультету Басіста Анастасія (1 група), Білійчук Михайло (1 група), Середенко Маргарита (5 група) та студенти ІV курсу Бедяк Олена (1 група), Гавалешко Ольга (2 група), Гусарчук Андрій (3 група), яких до участі у олімпіаді підготували асистенти кафедри хірургічної та дитячої стоматології Андрій Бамбуляк та Валентина Гончаренко.

Від імені ректорату щиро вітаємо переможців та їх керівників з високою нагородою

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.

Співпраця БДМУ з практичною охороною здоров’я

НАУКА – ПРАКТИЦІ. 4 червня у Глибоцькому районному центрі первинної медико-санітарної допомоги відбувся День сімейного лікаря. У роботі заходу взяли участь фахівці Буковинського державного медичного університету, які презентували доповіді, присвячені актуальним проблемам ревматології та дитячої інфектології.

Співпраця Буковинського державного медичного університету та Інституту органічної хімії НАН України

Співпраця БДМУ та Інституту органічної хімії НАН України

24 жовтня Буковинський державний медичний університет з офіційним візитом відвідали директор Інституту органічної хімії НАН України член-кореспондент Національної академії наук України Віталій Кальченко та заступник директора з наукової роботи, доктор хімічних наук, професор Михайло Вовк.

Студенти БДМУ проходитимуть літню практику в Німеччині

Буковинський державний медичний університет відвідала офіційна делегація з Університету м. Любек на чолі із професором Карлом-Фрідріхом Клотцом.

Метою візиту закордонних партнерів БДМУ був відбір студентів 4-5 курсів навчання для проходження літньої практики на базі Університетської клініки м.Любек.