Представники БДМУ взяли участь у XXI Національному конгресі кардіологів України

Представники БДМУ взяли участь у XXI Національному конгресі кардіологів України

21-25 вересня відбувся XXI Національний конгрес кардіологів України.

У зв’язку з епідемічною ситуацією цьогорічний конгрес проходив у онлайн-форматі.

У численних онлайн – залах активно обговорювалися доповіді з аналізу нових рекомендацій Європейської асоціації кардіологів, узагальнення клінічного досвіду і розробки стратегій надання допомоги пацієнтам кардіологічного профілю із коморбідною патологією. Спільно працювали кардіологи, кардіохірурги та лікарі суміжних спеціальностей  із провідних медичних закладів України.

Традиційно з цікавими та сучасними доповідями «Ургентна допомога кардіологічним хворим в умовах пандемії COVID-19» та «Маркери ішемії й електричної нестабільності міокарда та якість життя хворого з інфарктом міокарда в умовах оцінки впливу ранолазину» виступив завідувач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини БДМУ Віктор Корнійович Тащук.

Представлені доповіді професора В.К. Тащука отримали жваву зацікавленість учасників Конгресу, про що свідчили запитання та дискусія в обговоренні доповідей кардіологічною спільнотою України. Зі стендовими доповідями виступили доцент Іванчук Павло Романович та представниця СНТ студентка 6 курсу медичного факультету №2 – Гуменюк  Анна, котрі отримали схвальні відгуки від модераторів конгресу під головуванням проф. О.С. Сичова.