Школа лідера БДМУ

Здійснено набір слухачів у «Школу лідерів» Буковинського державного медичного університету. Проект «Школа лідерів» - це програма інтерактивних занять, заснована при студентській раді БДМУ, розроблена з метою розвитку якостей, навичок і умінь лідера студентського середовища.

Офіційні лідери 1-3 курсів, отримавши статус «Слухача школи лідерів», зайняли позицію високого старту в очікуванні перших настановчих курсів проекту, під егідою керівництва професорсько-викладацького складу кафедри психології та соціології Буковинського державного медичного університету, яку очолює проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, доцент, Зорій Ніна Іванівна.

В БДМУ обговорили питання академічної мобільності студентів

Сьогодні академічна мобільність студентів стала невід’ємною складовою освіти. Участь у програмах академічної мобільності дає студентам можливість долучатися до навчально-дослідницьких програмам, випробувати себе в іншій системі організації вищої освіти, одержати додаткові знання, набути професійного досвіду, ознайомитися з культурою іншої країни, розширити світогляд тощо.

В БДМУ проведено психологічні тренінги для представників студентського самоврядування

В рамках ІІ Симпозіуму “Студентське самоврядування як один з елементів розвитку громадянського суспільства” було проведено психологічні тренінги для учасників симпозіуму.

В БДМУ пройшов Міжнародний форум

Упродовж 30-31 січня в Буковинському державному медичному університеті проходила науково-медична конференція з міжнародною участю “Актуальні питання гострого перитоніту та поєднаної патології”.