Урок здоров’я для дітей-сиріт

Уже не перший рік напередодні Дня Святого Миколая колектив кафедри хірургічної та дитячої стоматології Буковинського державного медичного університету проводить «Уроки здоров’я» в дошкільних закладах та молодших класах шкіл м. Чернівці.

Мета таких занять – формування навичок правильної гігієни ротової порожнини, норм та правил здорового способу життя. 17 грудня студенти 3-го курсу стоматологічного факультету під керівництвом асистентів кафедри Мандзюк Тетяни та Дроника Івана провели «Урок здоров’я» в притулку для дітей-сиріт та позбавлених батьківських прав м. Чернівці. Майбутні лікарі-стоматологи за допомогою самостійно написаних театралізованих сценаріїв на стоматологічну тематику, адаптованих до різних вікових груп, продемонстрували методи правильного догляду за ротовою порожниною та вплив шкідливих звичок на стан зубів та здоров’я в цілому. Крім санітарно-просвітницьких заходів, присвячених збереженню стоматологічного здоров’я, дітям організовано подарунки та вітання до Дня Святого Миколая.

«З відкритим серцем»

На практичному занятті студенти 2 групи 3 курсу медичного факультету№1 взяли участь в обході завідувача кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини д.мед.н., професора Ю.М. Нечитайла в педіатричному відділенні міської дитячої клінічної лікарні.

«Подарунок від Святого Миколая»

19 грудня відзначають День святого Миколая - покровителя усіх мандрівників і дітей. Свято вважається одним із найбільш шанованих у православному світі.

Бережімо життя та мир на планеті Земля

Як невід’ємна частина загальнолюдської культури, екологічна культура формується на основі екологічної освіти молоді, виховання екосистемного мислення, тобто, погляду на природу, як на цілісну живу оболонку Землі та людину, як її складову.

Благодійна акція до «Подаруй дітям радість»

Свято Миколая з радістю очікують і діти, і дорослі. Адже це свято несе в наші домівки світлі почуття Добра, Любові, Милосердя. Напередодні свята всі ми з задоволенням стаємо помічниками святого Миколая – готуємо подарунки, прикрашаємо оселю, вивчаємо колядки.