Ювілей "Червоної рути"

Ювілей "Червоної рути"

20-річчя Чернівецького обласного меморіального музею Володимира Івасюка

З нагоди 20-річчя Чернівецького обласного меморіального музею Володимира Івасюка   у його стінах зібралися родина Івасюків, представники крайової влади, культурні діячі. В урочистостях взяла участь проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій, яка відзначила велику роль творчості Володимира Івасюка у вихованні молодого покоління медиків та подякувала директору музею Мирославу Лазаруку за співпрацю в організації спільних мистецьких і поетичних заходів. Студентський ансамбль «Букмед» виконав славнозвісні «Водограй» і «Червону руту».

Мирослав Лазарук розповів про 20-річне життя музею: «Впевнений, що музей Володимира Івасюка потрібен буковинцям, особливо у нинішній непростий час. Я вважаю, що саме через музеї повинна проходити пам'ять сучасників і нащадків, інакше ми не отримаємо гідного майбутнього для нас і нашої країни».

13 вересня на Театральній площі міста з нагоди 45-ї річниці першого виконання у прямому телеефірі пісень Володимира Івасюка «Червона рута»та «Водограй» відбулося «Свято української пісні», до якого долучилися активісти Студентської Ради БДМУ.

Під час заходу Мирослав Лазарук ініціював звернення до Президента України Петра Порошенка з пропозицією відзначати в Україні щорічно 13 вересня національне Свято української пісні. Зазначене звернення було підтримано усіма учасниками заходу.