Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти БДМУ розповідали чернівчанам як зміцнювати імунітет

28 лютого 2017 року студенти Буковинського державного медичного університету провели просвітницьку акцію з нагоди Всесвітнього дня імунітету в Центральному парку культури і відпочинку.

Організаторами акції виступили співробітники кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології (завідувач – д.мед.н., професор Наталія Пашковська) та студенти V курсу медичного факультету № 4, спеціальність «Педіатрія».

«Під час акції майбутні медики роздавали пам’ятки чернівчанам та гостям міста про важливість здорового харчування для зміцнення імунітету, зокрема у весняний період – період гіповітамінозу», – розповідає Юлія Марчук, асистент кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології, співорганізатор заходу.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ розповідали чернівчанам як зміцнювати імунітет

Студенти БДМУ долучилися до благородної справи

Студенти 32 групи 3 курсу медичного факультету № 2 разом зі своїм куратором, асистентом кафедри патоморфології Олександром Лазаруком приєднались до волонтерів, що плетуть маскувальні сітки для бійців АТО (магазин "Риболов", що на вулиці Заньковецької, 5).

Студенти БДМУ знову полювали на посмішки чернівчан

17 лютого студенти Буковинського державного медичного університету з нагоди Міжнародного дня спонтанного прояву доброти провели вже традиційну акцію “Полювання на усмішку”.

Студенти БДМУ провели акцію до Дня профілактики ГРВІ

18 листопада день профілактики ГРВІ. З цієї нагоди студенти БДМУ розповідали жителям міста про захворювання та його профілактику.

Студенти БДМУ провели акцію “Ранкова зарядка”

7 квітня з нагоди Всесвітнього дня здоров’я студенти БДМУ провели акцію “Ранкова зарядка”. В понеділок у спорткомплексі БДМУ зібралися студенти та викладачі, які разом виконали комплекс ранкової гімнастики.