БДМУ серед лідерів за кількістю поданих абітурієнтами заяв

26 липня 2017 року  завершився прийом заяв абітурієнтів до ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет». Загалом до університету подано 6733 заяв. Прийом оригіналів документів від вступників, які будуть рекомендовані на місця державного замовлення, розпочнеться 1 серпня та завершиться о 12.00 годині 5 серпня. Зарахування вступників за державним замовленням буде проведено не пізніше 12.00 години 7 серпня. За даними інформаційної системи «Конкурс» (vstup.info) Буковинський державний медичний університет посів 1-ше місце серед вищих медичних навчальних закладів України за конкурсом поданих абітурієнтами заяв на спеціальність «Медицина» та 4-те місце – за загальною кількістю поданих заяв на цю спеціальність.

БДМУ - перший у рейтингу!

На офіційному сайті громадянської мережі «ОПОРА» оприлюднено результати рейтингу інформативності веб-сайтів 274 вищих навчальних закладів України III-IV рівнів акредитації.

БДМУ в ТОП-10 кращих навчальних закладів Західного регіону України

За даними інформаційного ресурсу Освіта.ua Буковинський державний медичний університет входить до ТОП-10 кращих ВНЗ Західного регіону України. Він посідає 6-те місце у рейтингу.

БДМУ гостинно запрошує на навчання

4 березня 2017 року у Палаці «Академічний» Буковинського державного медичного університету традиційно відбувся День відкритих дверей, на який завітали понад 150 абітурієнтів та їх батьків з різних областей України.