Студент БДМУ здобув перемогу в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студент БДМУ здобув перемогу в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

На базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Техногенна безпека».

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 20.10.2016 р. № 1226 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році.

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 66 студентських наукових робіт, що надійшли з 29 вищих навчальних закладів. На підсумковій науково-практичній конференції виступили 28 студентів з 16 вищих навчальних закладів.

У фінальній частині конкурсу Буковинський державний медичний університет з науковою роботою «Експериментальна модель вивчення індивідуальної схильності до формування екологічно детермінованої патології, спричиненої ізольованим та комбінованим впливом ксенобіотиків як елемент екологічної безпеки регіону» (науковий керівник – к.м.н., асистент Коротун О.П.) представляв студент V курсу (спеціальність –«Педіатрія») Войтко Михайло.

На підставі відкритого обговорення наукових робіт та наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія  нагородила Михайла Войтка Дипломом ІІ ступеня.

Від імені ректорату щиро вітаємо Михайла та його наукового керівника із заслуженою перемогою та бажаємо нових перемог.