День Республіки Індія в БДМУ

На відзначення Дня Республіки Індія з ініціативи студентів VІ курсу-громадян Індії за підтримки викладачів кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Уляни Марусик, Євгенії Ортеменки та Сергія Сажина відбувся інформаційно-пізнавальний захід.

Під час заходу головний куратор факультету Микола Гарас розповів про історію встановлення свята, а студент 49 групи Пател Сачінкумар представив оригінальну презентацію, присвячену яскравим аспектам історії та сучасності Індійської держави.

В заході взяли участь також вітчизняні студенти, які активно цікавилися історичними фактами, культурою та сучасними традиціями Індійської держави, про що їх поінформували шестикурсники – громадяни Індії.

Конкурс на кращу листівку до Дня студента

Є в морозному січні радісний день, наповнений якимось весняним настроєм. Це 25 січня – Тетянин день – День всіх студентів.Перший раз це свято відзначали у 1755 р. Проходили роки. Студенти ставали лікарями, адвокатами, учителями, письменниками. Але Тетянин день не забувався і не змінювався.

Стажування українців в інституціях Євросоюзу

Єврокомісія оголосила про відбір кандидатів на стажування у структурах ЄС – у європейських виконавчих органах, агенціях та секретаріатах. Відібрані учасники протягом п’яти місяців отримуватимуть щомісячну стипендією у розмірі однієї тисячі євро. Також їм будуть відшкодовані витрати на дорогу та оплачене медичне страхування.

Студенти БДМУ відзначили Європейський день мов

26 вересня 2012 року на кафедрі іноземних мов Буковинського державного медичного університету була проведена зустріч студентів І-ІІ курсів із старшокурсниками, які впродовж літніх канікул стажувалися в медичних закладах Франції та Австрії. Зустріч проводилася в межах відзначення Європейського дня мов, який святкують в країнах Європейського Союзу щорічно з 2001 року, а також Міжнародного дня перекладача, проголошеного Міжнародною Федерацією Перекладачів 30 вересня 1991 року.

Студенти БДМУ – учасники програми “Студенти-медики без кордонів” пройшли літнє стажування у Австрії

Студенти-медики без кордонів

Упродовж липня 5 студентів Буковинського державного медичного університету – учасників програми “Lions Club” “Студенти-медики без кордонів” пройшли літнє стажування у Австрії. Студенти БДМУ проходили стажування у найкращих лікувальних установах Австрії:Євгеній Крижевський проходив стажування у травматологічному відділенні лікарні м.Відень; Євгеній Піжовський – у хірургічному відділенні лікарні м.Шайбс; Марія Бобак – у хірургічному відділенні лікарні м.Мельк; Володимир Саламащак – у хірургічному відділенні лікарні м.Санкт-Пельтен; Марія Глуха – у неврологічному відділення лікарні м.Відень.