Студенти БДМУ розповіли школярам про користь сну

Студенти БДМУ розповіли школярам про користь сну
16 березня у всьому світі відзначається День здорового сну. З цієї нагоди студенти-медики провели просвітницьку акцію для чернівецьких школярів.
 
Студенти ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» разом із головним куратором медичного факультету №1 Оліник Оксаною вирішили організувати та провести просвітницьку акцію для школярів 4-го класу Чернівецької спеціалізованої школи І-го ступеня №9 і розповісти їм про те, що таке сон, яка його цінність, скільки часу потрібно спати у їхньому віці, а також поділились декількома цікавими науковими фактами.
 
Студентка 5-го курсу, автор ідеї проведення заходу, Мірінюк Ірина зазначає, що не варто недооцінювати значення сну для нашого організму, а також обов’язково звертати увагу на положення в ліжку та час засинання.
 
Учні переглянули відеоролик про вплив сну на організм людини, його види та фази. Для кращого запам’ятовування студенти медичного факультету №1 подарували дітям буклети з цікавою та, водночас, корисною інформацією.
 
А наостанок, роздали кожному аромасаше, створені організаторами власноруч із натуральних ароматних трав (м’яти, чебрецю, ромашки, лаванди та ялівцю) з побажанням: «Солодких снів». Студенти-медики навчили дітей робити трав’яні мішечки самостійно та пояснили, що аромасаше мають заспокійливий ефект та сприяють швидшому засинанню.
 
Сон – невід’ємний компонент нашої краси та здоров’я. І як би ми гарно не одягалися чи фарбувалися, здоровий сон – справжня окраса нашого організму.
 
Понеділок, 19 березня 2018