Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Студенти БДМУ розповіли школярам про користь сну

16 березня у всьому світі відзначається День здорового сну. З цієї нагоди студенти-медики провели просвітницьку акцію для чернівецьких школярів.

Студенти ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» разом із головним куратором медичного факультету №1 Оліник Оксаною вирішили організувати та провести просвітницьку акцію для школярів 4-го класу Чернівецької спеціалізованої школи І-го ступеня №9 і розповісти їм про те, що таке сон, яка його цінність, скільки часу потрібно спати у їхньому віці, а також поділились декількома цікавими науковими фактами.

Студентка 5-го курсу, автор ідеї проведення заходу, Мірінюк Ірина зазначає, що не варто недооцінювати значення сну для нашого організму, а також обов’язково звертати увагу на положення в ліжку та час засинання.

Учні переглянули відеоролик про вплив сну на організм людини, його види та фази. Для кращого запам’ятовування студенти медичного факультету №1 подарували дітям буклети з цікавою та, водночас, корисною інформацією.

А наостанок, роздали кожному аромасаше, створені організаторами власноруч із натуральних ароматних трав (м’яти, чебрецю, ромашки, лаванди та ялівцю) з побажанням: «Солодких снів». Студенти-медики навчили дітей робити трав’яні мішечки самостійно та пояснили, що аромасаше мають заспокійливий ефект та сприяють швидшому засинанню.

Сон – невід’ємний компонент нашої краси та здоров’я. І як би ми гарно не одягалися чи фарбувалися, здоровий сон – справжня окраса нашого організму.

Понеділок, 19 березня 2018

БДМУ привітали керівники навчальних закладів Буковини

Наше європейське і багатонаціональне місто завжди славилося людьми – талановитими, добрими, щирими. Воно увібрало в себе багато традицій, однією з яких є надання високого рівня освіти. Впродовж багатьох років триває освітня співпраця, активний діалог між викладачами та студентами навчальних закладів краю.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

Студентка БДМУ представила свою роботу на міжнародному конгресі в Польщі

Упродовж 7–10 травня у м. Варшава (Польща) проходив XІ Варшавський міжнародний медичний конгрес (11th Warsaw International Medical Congress).

У роботі конгресу взяли участь понад 500 представників з 29 країн світу. Наукові дослідження були представлені у 20 секціях й опубліковані в науковому журналі "Arhives of medical science".