День Соборності та Свободи України

День Соборності та Свободи України

Щорічно 22 січня вся Україна відзначає День Соборності. Це свято бере коріння з 1919 року, коли було проголошено Акт возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Офіційно ми святкуємо його з 1999 року.
З нагоди Дня Соборності та Свободи України у Чернівцях 21 січня відбулися урочистості у Чернівецькій обласній філармонії. Від Буковинського державного медичного університету участь в святі взяла доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання.
Також на кафедрі суспільних наук та українознавства БДМУ, за ініціативи завідувача кафедри професора Василя Чебана, було проведено ряд заходів. 21 січня першокурсники медичного факультету №4 прослухали тематичну лекцію “Акт злуки УНР та ЗУНР”, яку прочитали старший викладач Лідія Потапова та викладач Ігор Скакун.
22 січня співробітниками кафедри проведено “круглий стіл” для студентів ІІІ курсу медичного факультету №4 “День Соборності та Свободи України”. Учасники зібрання переглянули документальний фільм про сьогоднішнє свято а також заслухали виступ доцента Алли Ткач про значення цього Дня для становлення української держави.