День Соборності та Свободи України

Щорічно 22 січня вся Україна відзначає День Соборності. Це свято бере коріння з 1919 року, коли було проголошено Акт возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Офіційно ми святкуємо його з 1999 року.
З нагоди Дня Соборності та Свободи України у Чернівцях 21 січня відбулися урочистості у Чернівецькій обласній філармонії. Від Буковинського державного медичного університету участь в святі взяла доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання.
Також на кафедрі суспільних наук та українознавства БДМУ, за ініціативи завідувача кафедри професора Василя Чебана, було проведено ряд заходів. 21 січня першокурсники медичного факультету №4 прослухали тематичну лекцію “Акт злуки УНР та ЗУНР”, яку прочитали старший викладач Лідія Потапова та викладач Ігор Скакун.
22 січня співробітниками кафедри проведено “круглий стіл” для студентів ІІІ курсу медичного факультету №4 “День Соборності та Свободи України”. Учасники зібрання переглянули документальний фільм про сьогоднішнє свято а також заслухали виступ доцента Алли Ткач про значення цього Дня для становлення української держави.

1 жовтня – Міжнародний день лікаря

Міжнародний день лікаря

З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я у перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу. У 1971 році була створена міжнародна медична гуманітарна організація Лікарі без кордонів – Medecins Sans Frontieres, MSF. Серед засновників – Міжнародний Червоний Хрест, Мальтійський орден і ЮНІСЕФ.

1 Червня – День захисту дітей

День захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. До Всесвітнього Дня захисту дітей лікарі-інтерни першого і другого року навчання, студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету, викладачі кафедри хірургічної і дитячої стоматології відвідали з подарунками Чернівецький міський притулок для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки.
 Також викладачами кафедри та лікарями-інтернами було проведено завершення планової санації вихованців Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.