Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти БДМУ відвідали пацієнтів дитячої травматології

Під час візиту

Студенти стоматологічного факультету (ІІІ курс, група №8) за сприяння головного куратора Аліни Йосипівни Заволович провели благодійну акцію у відділенні дитячої травматології обласної лікарні швидкої медичної допомоги.

Майбутні стоматологи придбали для маленьких пацієнтів засоби індивідуальної гігієни та інші засоби першої необхідності.

Ігор Шкробанець про буковинських дітей хворих на ДЦП

Ігор Шкробанець

Як відзначив начальник Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Шкробанець, нині в області 476 дітей віком до 17 років із важкою недугою - дитячим церебральним паралічем.

Ігор Шкробанець “Від здоров’я нації залежить безпека держави”

Шкробанець Ігор

Директор Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА Ігор Шкробанець на сторінках газети “Здоров’я Буковини” розповів про напрямки роботи галузі охорони здоров’я в області на 2013 та виокремив основні здобутки 2012 року.

Індійська спільнота відзначила національне свято

національне свято Індії

26 січня індійська спільнота студентів Буковинського державного медичного університету відзначила День Республіки Індія.

Інсульт: стратегія і тактика надання медичної допомоги

У червні поточного року, вже восьмий рік поспіль, із Закарпаття стартувала акція «Стоп інсульт 2014».