Пройшов рік із початку війни, рік незламності та боротьби у міру сил кожного з нас..

Пройшов рік із початку війни, рік незламності та боротьби у міру сил кожного з н

Практично рік тому почала активно працювати й гаряча лінія для консультацій українців, які на момент початку війни часто втрачали контакт із своїм сімейним лікарем, не могли отримати консультацій лікарів та й взагалі дістатися найближчого закладу охорони здоров’я.

Гаряча лінія консультацій лікарями та психологами 0800602019 фактично працювала цілодобово, щоб була змога допомогти і скорегувати чи знайти ліки, або й просто залишити запит на доставку необхідних медикаментів, допомогти отримати консультацію необхідного спеціаліста чи декількох спеціалістів у дистанційному режимі, поспілкуватися з психологом.

Перші декілька місяців від початку воєнного стану ми приймали величезну кількість дзвінків й навіть не встигали зробити довшу перерву консультантам, оскільки як тільки завершувався попередній дзвінок, уже був запит на наступний. Ми зіштовхнулися з величезним емоційним вигоранням лікарів та психологів, що завжди буває у волонтерських проектах, але провівши декілька семінарів із профілактики емоційного вигорання – нам усім вдалося вистояти й продовжувати таку необхідну допомогу.

БДМУ тоді був одним із ініціаторів такої масової, але й вкрай необхідної допомоги у дистанційному форматі, й ми щиро раді, що завдяки команді контакт-центру МОЗУ вдалося запустити цілодобову консультаційну гарячу лінію 0800602019 у форматі допомоги українцям одразу за декількома напрямками. За цей період роботи гарячої лінії у такому форматі (з 8 березня 2022 р.) прийнято біля 8 тисяч дзвінків, у різні періоди залежно від потреб на лінії працювало від 20 до 50 лікарів і психологів, одночасно від 1 до 5 консультантів, а співробітників БДМУ – від 12 до 40 консультантів.

Щиро дякуємо усім за цей рік роботи, продовжуємо працювати й рухаємося до перемоги!