Команда БДМУ виборола бронзові медалі

20-22 лютого у місті Суми проходив командний Чемпіонат України зі стрільби з луку.

У складі збірної команди Чернівецької області виступала студентка Буковинського державного медичного університету Ігнатюк Анастасія (2 курс, стоматологічний факультет). Наша команда виборола бронзові медалі. Трохи раніше, на початку лютого, Анастасія стала бронзовою призеркою міжнародного турніру на Кубок Буковини.

Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

благодійна акція “Серце до серця”

24 жовтня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція, на якій було підведено підсумки VІІ щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. У зібранні також взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету на чолі з Василем Мосійчуком, Головою Студентської ради вишу.

Збірна БДМУ з волейболу серед жінок – у трійці лідерів

Упродовж 10-12 лютого у спорткомплексі БДМУ проходили змагання ІV Обласних спортивних ігор серед студентів ВНЗ ІІІ- ІV рівнів акредитації з волейболу серед жіночих команд.

Здоров’я потрібно берегти

До Всесвітнього дня здоров’я співробітниками кафедр сімейної медицини та патоморфології БДМУ проведено “круглий стіл” та екскурсію для дівчаток-підлітків – учениць Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.

Змагання з відкритої першості з боротьби дзюдо

12 березня в Буковинському державному медичному університеті пройшли змагання відкритої першості з боротьби дзюдо.

Крім студентів БДМУ в турнірі брали участь також спортсмени з обласної спортивної школи. Загалом за перемогу боролися 45 учасників в різних вагових категоріях.