Акція до Всесвітнього дня чистих рук

За ініціативи в.о. студдеканата та старост курсів медичного факультету №2 БДМУ 15 жовтня студенти відвідали КМУ "Обласний спеціалізований будинок дитини" м. Чернівців.

Ними проведено благодійно-пізнавальну акцію, присвячену «Всесвітньому дню чистих рук». Під час акції дітям була продемонстрована цікава і змістовна презентація та пізнавальний мультик за допомогою яких, студенти в ігровій формі розповіли діткам про важливість особистої гігієни в цілому, та миття рук зокрема, адже чистота – запорука здоров’я.
Наостанок презентації діткам було роздано флаєри-пам’ятки з цікавими ілюстраціями, у яких йшлося про те, коли і як потрібно мити руки, та до яких хвороб призводять «злі мікроби», які живуть на руках. Вихованці будинку отримали подарунки, що допоможуть їм у підтриманні особистої гігієни.
Цього ж дня студенти медичного факультету №2 за підтримки головного куратора та заступника куратора факультету провели ще один просвітницький захід. На вулицях міста волонтери роздавали пам’ятки з цікавою інформацією, як правильно мити руки та розповідали про хвороби брудних рук, а також гігієнічне мило, як запоруку чистоти.
Основна мета акції полягала у тому, щоб перетворити миття рук з милом з корисної ідеї на звичку, яка може стати в нагоді і вдома, і в школі, і на роботі,  і в громадських місцях. Звичка правильно, часто і ретельно мити руки буде сприяти зниженню кількості захворювань серед населення різного віку, особливо серед дітей.

14 листопада – всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

На сьогодні цукровий діабет набув ознак “неінфекційної епідемії”, яка охопила близько третини мільярда жителів нашої планети. За даними експертів ВООЗ, до 2030 року очікується збільшення кількості хворих у 1,5 раза. В Україні за останні 15 років захворюваність на цю ендокринно-обмінну патологію підвищилася вдвічі. Кількість пацієнтів з діабетом ще у 2006 році подолала мільйонну позначку, а вже на початку 2013 року число зареєстрованих хворих досягло 1,3 млн. осіб. В Чернівецькій області на обліку перебуває понад 30 тис. хворих на цукровий діабет.

Благодійна акція співробітників БДМУ до Дня захисту дітей

Благодійна акція студентів БДМУ

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, що відзначається щорічно 1 червня, співробітники кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету за сприяння завідувача кафедри, професора Олени Колоскової відвідали з благодійною акцією Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій “Садгора.

Благодійна акція “Подаруй дітям радість”

16 квітня, у передсвяткові Великодні дні студенти ІІ курсу медичного факультету №4 (спеціальність “Педіатрія”) БДМУ разом з головним куратором Світланою Семененко зорганізували благодійну акцію у притулку для дітей, що знаходиться по вул. Головній,169, м. Чернівці. Зауважимо, що майбутні педіатри досить часто відвідують даний притулок з різноманітними заходами.

Викладачі Буковинського державного медичного університету навчали старшокласників і вчителів надавати першу медичну допомогу

Навчання старшокласників і вчителів надавати першу медичну допомогу

Вже стало доброю традицією проводити виїзні акції з надання першої медичної допомоги (ПМД) викладачами Буковинського державного медичного університету. 11 вересня було організовано акцію