Акція до Всесвітнього дня чистих рук

Акція до Всесвітнього дня чистих рук
За ініціативи в.о. студдеканата та старост курсів медичного факультету №2 БДМУ 15 жовтня студенти відвідали КМУ "Обласний спеціалізований будинок дитини" м. Чернівців.
 
Ними проведено благодійно-пізнавальну акцію, присвячену «Всесвітньому дню чистих рук». Під час акції дітям була продемонстрована цікава і змістовна презентація та пізнавальний мультик за допомогою яких, студенти в ігровій формі розповіли діткам про важливість особистої гігієни в цілому, та миття рук зокрема, адже чистота – запорука здоров’я.
Наостанок презентації діткам було роздано флаєри-пам’ятки з цікавими ілюстраціями, у яких йшлося про те, коли і як потрібно мити руки, та до яких хвороб призводять «злі мікроби», які живуть на руках. Вихованці будинку отримали подарунки, що допоможуть їм у підтриманні особистої гігієни.
Цього ж дня студенти медичного факультету №2 за підтримки головного куратора та заступника куратора факультету провели ще один просвітницький захід. На вулицях міста волонтери роздавали пам’ятки з цікавою інформацією, як правильно мити руки та розповідали про хвороби брудних рук, а також гігієнічне мило, як запоруку чистоти.
Основна мета акції полягала у тому, щоб перетворити миття рук з милом з корисної ідеї на звичку, яка може стати в нагоді і вдома, і в школі, і на роботі,  і в громадських місцях. Звичка правильно, часто і ретельно мити руки буде сприяти зниженню кількості захворювань серед населення різного віку, особливо серед дітей.