Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти БДМУ провели просвітницьку акцію для діток, хворих на цукровий діабет

На кафедрі хірургічної та дитячої стоматології під керівництвом завідувач кафедри – доц. Наталії Кузняк та доц. Оксани Годованець до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом студентами 5 курсу 3 групи спільно з асистентом кафедри Анастасією Котельбан проведено санітарно-просвітню роботу серед дітей, хворих на цукровий діабет, що перебувають на стаціонарному лікуванні в Обласній дитячій клінічній лікарні. У даний час стоматологічна захворюваність серед дитячого населення характеризується високою розповсюдженістю. Частота та тяжкість основних стоматологічних нозологій у дітей, хворих на цукровий діабет, є значно вищими. У зв’язку із цим актуальним є навчання правильного догляду за ротовою порожниною. Також студенти ознайомили дітей з основними стоматологічними захворюваннями, 10 «золотими» правилами здорової посмішки, основами корисного харчування та надали рекомендації щодо вибору засобів гігієни ротової порожнини (зубних щіток та лікувально-профілактичних паст). Діти отримали смачні, корисні подаруночки та пам’ятку лікаря-стоматолога.

Студенти БДМУ провели просвітницьку акцію

11 грудня Всесвітній день хворого на бронхіальну астму. З цієї нагоди студенти Буковинського державного медичного університету провели просвітницьку акцію для чернівчан.