Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

В БДМУ провели майстер-клас до Міжнародного дня нирки

Четвер, 15 березня 2018
Щороку на початку березня нефрологи та лікарі інших спеціальностей відзначають день нирки.

В 2018 році Всесвітній день нирки проводиться під девізом «Нирки і жіноче здоров'я».

Ризик розвитку хронічної хвороби нирок у жінок згідно деяких досліджень вищий ніж у чоловіків. Деякі захворювання нирок, такі як вовчаковий нефрит або інфекції сечових шляхів більш характерні саме для жінок. Інфекційні ураження нирок частіше зустрічаються у жінок і їх ризик значно зростає під час вагітності. Запорукою успіху лікування захворювань нирок є своєчасне  їх виявлення. Захворювання нирок негативно впливають на фертильність жінки, а також є фактором ризику несприятливих наслідків вагітності.

Представники нефрологічної школи БДМУ (доцент Тетяна Безрук, асистенти Мирослава Березова, Вероніка Кулачек, Станіслав Роборчук) на чолі з професором Лілією Зуб зі студентами – фармацевтами провели майстер-клас, присвячений використанню лікарських препаратів при вагітності та можливій фармакологічній заміні при певних показаннях.

БДМУ привітали керівники навчальних закладів Буковини

Наше європейське і багатонаціональне місто завжди славилося людьми – талановитими, добрими, щирими. Воно увібрало в себе багато традицій, однією з яких є надання високого рівня освіти. Впродовж багатьох років триває освітня співпраця, активний діалог між викладачами та студентами навчальних закладів краю.

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

Студентка БДМУ представила свою роботу на міжнародному конгресі в Польщі

Упродовж 7–10 травня у м. Варшава (Польща) проходив XІ Варшавський міжнародний медичний конгрес (11th Warsaw International Medical Congress).

У роботі конгресу взяли участь понад 500 представників з 29 країн світу. Наукові дослідження були представлені у 20 секціях й опубліковані в науковому журналі "Arhives of medical science".

"Історія кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії"

Кафедра травматології, ортопедії та нейрохірургії 9 жовтня ровела круглий стіл зі студентами 5 курсу медичного факультету №2 на тему «Історія кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії від 1944 року до наших днів», присвячений 70-річчю Буковинського державного медичного університету.