Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Викладач БДМУ виступила з доповіддю перед студентами Університету Сент-Галлен

24 березня викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надя Бурейко виступила з доповіддю про міфи в історії України

перед студентами-бакалаврами Університету Сент-Галлен, Швейцарія, у рамках навчального курсу «Україна між Європою та Росією». Серед існуючих міфів було виокремлено ті, які усталюють стереотипи у сприйнятті України та українців, і зокрема, широко використовуються деякими ЗМІ. Так, наприклад, було звернено окрему увагу на історію державних формувань на території Кримського півострову (для спростування міфу про те, що Крим завжди був населений етнічними росіянами), а також історію формування української мови на ряду з іншими слов’янськими (спростування міфу про те, що українська – то діалект російської).

БДМУ удостоєний Гран-Прі на Міжнародній виставці

Буковинський державний медичний університет нагороджений Гран-Прі у номінації “Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі” на XXV Міжнародній виставці “Освіта і кар’єра–2014”. Таким чином журі конкурсу високо оцінило досягнення університету в становленні та розвитку студентського самоврядування.

В БДМУ обговорили питання академічної мобільності студентів

Сьогодні академічна мобільність студентів стала невід’ємною складовою освіти. Участь у програмах академічної мобільності дає студентам можливість долучатися до навчально-дослідницьких програмам, випробувати себе в іншій системі організації вищої освіти, одержати додаткові знання, набути професійного досвіду, ознайомитися з культурою іншої країни, розширити світогляд тощо.

Відбулася зустріч із Заступником Посла Австрії

У Буковинському державному медичному університеті, у межах відзначення його 70-ліття, відбулася зустріч ректора Тараса Бойчука та Першого секретаря, Заступника Посла Австрійської Республіки в Україні Йоганнеса Айгнера.

Під час візиту обговорювалося питання про перспективи співпраці між БДМУ та університетами Австрії.