Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

На кафедрі дерматовенерології обговорили методи профілактики туберкульозу шкіри

На кафедрі дерматовенерології 24 березня 2016 року на практичному занятті зі студентами 5 групи медичного факультету №1 доцентом кафедри Гаєвською М.Ю. було проведено бесіду до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом. Студентам було показано презентацію та обговорено методи профілактики туберкульозу шкіри.

Маємо честь запросити Вас взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання коморбідності при захворюваннях органів дихання та туберкульозі», яка відбудеться 1-2 жовтня на базі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» згідно з «Реєстром з’їздів, конгресі