Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Ми матір називаємо святою…

Ми матір називаємо святою…

Кожна людина, кожний народ має свої святині.

До таких великих святинь усіх часів належить повага й любов до матері. Її шанування – один з найсвятіших обов’язків людини, визначених Біблією, оскільки діти завжди в неоплатному боргу перед матір’ю.

Кажуть, що „великими” люди не народжуються – такими їх формують матері. Та й у вихованні справжніх патріотів, які сьогодні так потрібні Україні, велика роль відводиться саме матерям, які прищеплюють дітям любов до рідної землі, дають усвідомлення власного коріння. Для українців образ матері триєдиний: це любов до рідної неньки, що переросла у глибоку пошану до Матері Божої та самовідданість матері-Батьківщині.

Вшановуючи матір, жінку, берегиню роду, на кафедрі суспільних наук та українознавства 7 травня відбувся виховний захід на тему: „Образ матері в українській літературі” (організатори – доценти Шутак Л.Б., Навчук Г.В., Ткач А.В., студенти медичних факультетів №1 та №4 (спеціальності „Лікувальна справа”, „Педіатрія”) підготували доповіді на теми: „Образ матері у творчості Т.Г.Шевченка”, „Образ жінки в романі І.Сачука „Марія”, „Образ жінки в сучасній українській літературі”. Крім того, студенти зворушливо декламували вірші про матір українських поетів та виконували пісні.

Привітали учасників заходу проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Зорій Н.І. і завідувач кафедри суспільних наук та українознавства Мойсей А.А., які подякували студентам за звернення до теми матері і вшанування жінки – берегині роду й народу.

Більше новин БДМУ: 

БДМУ в ТОП-10 кращих навчальних закладів Західного регіону України

 

За даними інформаційного ресурсу Освіта.ua Буковинський державний медичний університет входить до ТОП-10 кращих ВНЗ Західного регіону України. Він посідає 6-те місце у рейтингу.

Благодійна акція «Святий Миколай живе в кожному з нас»

17 грудня студенти медичних факультетів №2 та №4 Буковинського державного медичного університету за підтримки деканів факультетів провели благодійний концерт до Дня Святого Миколая у Буковинському міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів.

Благодійна акція до «Подаруй дітям радість»

Свято Миколая з радістю очікують і діти, і дорослі. Адже це свято несе в наші домівки світлі почуття Добра, Любові, Милосердя. Напередодні свята всі ми з задоволенням стаємо помічниками святого Миколая – готуємо подарунки, прикрашаємо оселю, вивчаємо колядки.

Благодійна акція “Різдвяний передзвін”

Різдвяні свята – час радості, посмішок та подарунків під акомпанемент колядок та щедрівок. У ці святкові дні, серця людей переповнюються любов’ю, миром та щастям. На жаль, не кожен має змогу відчути дух Різдва, а особливо ті, хто залишився самотнім, один на один зі своїми проблемами. Тому, щоб подарувати таким людям тепло сердець та хороший настрій, студентами медичного факультету № 1 було організовано акцію “Різдвяний передзвін”.