У БДМУ підбили підсумки акцій до Дня довкілля 2015

Щороку світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища,

що є одним з основних способів привернення уваги світової громадськості до проблем навколишнього середовища.

З нагоди відзначення Всесвітнього дня навколишнього середовища за активну громадську діяльність співробітників та студентів медичного університету було нагороджено подяками від голови Першотравневої в м. Чернівці ради Тараса Васильовича Бабуха.

Серед нагороджених: професор, завідувач кафедри психології та соціології Борисюк Алла, викладач кафедри догляду за хворими та ВМО Смандич Віталій та студенти медичного факультету №1 Романчук Віктор, Комарніцький Віктор, медичного факультету №2 Бучмей Михайло, Продан Михайло, медичного факультету №4 Бізіля Іван.

Всесвітній день навколишнього середовища відзначається по-різному, у тому числі вуличними мітингами, велопробігами, «зеленими» концертами, конкурсами творів і плакатів, посадкою дерев, кампаніями по утилізації відходів і прибиранню території тощо.

Цього року співробітники університету та студентство провели велику кількість екологічних акцій, серед яких наймасштабніша – «БДМУ за чисте довкілля!» у рамках проведення Всеукраїнської екологічної акції «Зроби Україну чистою», яка проводилась 25 квітня. З ініціативи університету було організовано прибирання берега р. Прут (від автомобільного моста, що на мікрорайоні „Гравітон” до автомобільного моста, що по вул. Московської Олімпіади).

Організаторам та студентам, які брали участь в акції оголошено подяку ректора Буковинського державного медичного університету Бойчука Тараса. Загальна кількість нагороджених - 123 особи.

Хтось прибере сміття в своєму дворі, хтось проведе масштабні заходи по прибиранню, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.

Акція до Всесвітнього дня посмішки

З нагоди Всесвітнього дня посмішки студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету під керівництвом асистента кафедри хірургічної та дитячої стоматології Мандзюк Тетяни Богданівни провели акцію приурочену цьому святу.

Акція до Всесвітнього дня чистих рук

За ініціативи в.о. студдеканата та старост курсів медичного факультету №2 БДМУ 15 жовтня студенти відвідали КМУ "Обласний спеціалізований будинок дитини" м. Чернівців.

Всесвітній день нирки

У всьому світі з 2006 року за ініціативи Міжнародного товариства нефрологів та Міжнародного співтовариства нефрологічних федерацій у березні офіційно відзначається Всесвітній день нирки.

День боротьби з раком

В Чернівецького обласному клінічному онкологічному диспансері з нагодиВсесвітнього дня боротьби з раком відбулася прес-конференція на тему “Рак – виліковний”.