У БДМУ підбили підсумки акцій до Дня довкілля 2015

У БДМУ підбили підсумки акцій до Дня довкілля 2015

Щороку світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища,

що є одним з основних способів привернення уваги світової громадськості до проблем навколишнього середовища.

З нагоди відзначення Всесвітнього дня навколишнього середовища за активну громадську діяльність співробітників та студентів медичного університету було нагороджено подяками від голови Першотравневої в м. Чернівці ради Тараса Васильовича Бабуха.

Серед нагороджених: професор, завідувач кафедри психології та соціології Борисюк Алла, викладач кафедри догляду за хворими та ВМО Смандич Віталій та студенти медичного факультету №1 Романчук Віктор, Комарніцький Віктор, медичного факультету №2 Бучмей Михайло, Продан Михайло, медичного факультету №4 Бізіля Іван.

Всесвітній день навколишнього середовища відзначається по-різному, у тому числі вуличними мітингами, велопробігами, «зеленими» концертами, конкурсами творів і плакатів, посадкою дерев, кампаніями по утилізації відходів і прибиранню території тощо.

Цього року співробітники університету та студентство провели велику кількість екологічних акцій, серед яких наймасштабніша – «БДМУ за чисте довкілля!» у рамках проведення Всеукраїнської екологічної акції «Зроби Україну чистою», яка проводилась 25 квітня. З ініціативи університету було організовано прибирання берега р. Прут (від автомобільного моста, що на мікрорайоні „Гравітон” до автомобільного моста, що по вул. Московської Олімпіади). 

Організаторам та студентам, які брали участь в акції оголошено подяку ректора Буковинського державного медичного університету Бойчука Тараса. Загальна кількість нагороджених - 123 особи.

Хтось прибере сміття в своєму дворі, хтось проведе масштабні заходи по прибиранню, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.