Відбувся вебінар про особливості викладання іноземних мов

26 листопада відбувся Всеукраїнський науково-практичний вебінар на тему «Особливості викладання іноземних мов для студентів немовних спеціальностей»,

організаторами якого є Житомирський державний університет імені Івана Франка, Буковинський державний медичний університет, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини. Було заслухано 9 доповідей (серед яких три доповіді були представлені співробітниками кафедри іноземних мов БДМУ: доц. О.М. Рак, доц. В.Г. Синиця, ст. викл. Н.І. Войткевич), в обговоренні яких взяли участь представники вищезазначених вишів. Усі учасникі відмітили переваги проведення онлайн конференцій такого формату, тематичну актуальність і перспективи співпраці, яка б сприяла розвитку мовної освіти як чинника підготовки сучасних фахівців.

БДМУ удостоєний Гран-Прі на Міжнародній виставці

Буковинський державний медичний університет нагороджений Гран-Прі у номінації “Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі” на XXV Міжнародній виставці “Освіта і кар’єра–2014”. Таким чином журі конкурсу високо оцінило досягнення університету в становленні та розвитку студентського самоврядування.

В БДМУ проведено психологічні тренінги для представників студентського самоврядування

В рамках ІІ Симпозіуму “Студентське самоврядування як один з елементів розвитку громадянського суспільства” було проведено психологічні тренінги для учасників симпозіуму.

Губернатор оголосив про створення Університетської клініки

У Буковинському державному медичному університеті 25 вересня відбулося засідання Вченої ради. Перше питання порядку денного було присвячене ролі Університетської клініки на базі Лікарні швидкої медичної допомоги у забезпеченні висококваліфікованої медичної допомоги жителям Чернівецької області.

День Республіки Індія в БДМУ

На відзначення Дня Республіки Індія з ініціативи студентів VІ курсу-громадян Індії за підтримки викладачів кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Уляни Марусик, Євгенії Ортеменки та Сергія Сажина відбувся інформаційно-пізнавальний захід.