Студенти БДМУ взяли участь у святі для діток із синдромом Дауна

21 березня відбулося свято «Любов, яка єднає світ» для діток із синдромом Дауна на честь їх Міжнародного дня. Організаторами дійства були громадська організація «Миле сонечко» та благодійний фонд «Майбутнє України».

До свята студенти медичного факультету №1 готувались заздалегідь – вони зібрали кошти і сформували подарунки для діток-напівсиріт із даним синдромом. Завдячуючи студентам-медикам було сформовано подарункові пакети зі спортивними костюмами, білизною, різноманітними розвиваючими іграми та пізнавальними книжками. Для всіх учасників свята студенти приготували смачні презенти.

Долучилися до цього дивовижно доброго та світлого свята, яке вже стало традиційним, і студенти медичного факультету №2 в якості волонтерів. Під час свята студенти з дітками грали в ігри, танцювали, спілкувалися, робили фото. Захід пройшов яскраво, весело, кожен із запрошених діток був оточений увагою та турботою.

«Не вперше беру участь в такому святі. Отримую позитивні емоції та щастя від спілкування з сонячними дітками,» – ділиться враженнями Мірінюк Ірина, студентка медичного факультету №1

Всі ми знаємо, що синдром Дауна є генетичною особливістю. Це не хвороба, яку можна вилікувати. Проте малюки можуть стати повноцінними членами суспільства, отримуючи належну психолого-педагогічну та медичну підтримку. Чим більше вони спілкуються зі звичайними однолітками, тим менш помітним є відставання в розвитку. Діти з синдромом Дауна обдаровані не менше, ніж звичайні діти. Багато хто має художній талант, музичні й артистичні здібності, успішні в спорті, схильні до поезії, в чому студенти БДМУ і змогли переконатись 21 березня.

До акції долучилися групи та їх куратори відповідно:

14 група І курсу (куратор Селезньова Вікторія, асистент кафедри гігієни та екології),

4 група ІІ курс (куратор Бевзо Валентина, асистент кафедри біоорганічної, біологічної хімії та клінічної біохімії),

5 група ІІ курс (куратор Яремій Ірина, доцент кафедри біоорганічної, біологічної хімії та клінічної біохімії),

7 група ІІ курс (куратор Колодніцька Тетяна, асистент кафедри гігієни та екології),

14 група ІІ курс (куратор Городинський Сергій, старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітацї та спортивної медицини),

2 група ІІІ курс (куратор Букатару Юлія, асистент ксфедри фармакології),

8 група IV курс (куратор Оліник Оксана, доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб, головний куратор МФ 1),

21 група III курсу (куратор Кишкан Інна, доцент кафедри фармакології),

18 групи II курсу (куратор Качан Богдана викладач кафедри іноземних мов),

Телекі Яна, доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб, головний куратор медичного факультету№2.
Середа, 21 березня 2018

Дефіцит вітаміну D як одна із актуальних проблем охорони здоров’я

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я недостатність вітаміну D на сьогодні має характер пандемії.

Дитина-інвалід: вирок чи виклик?

Відповідно до Декларації про права інвалідів (ООН, 1975 рік) термін «інвалід» означає будь-яку особу, яка не може самостійно забезпечити повністю або частково потреби нормальної особистої та/або соціального життя через нестачу фізичних або розумових можливостей.

Для молодих лідерів провели тренінг особистісного зростання

4 березня у рамках проекту студентського самоврядування Школа лідера,

Для школярів провели просвітницький захід до Дня алерголога

Вже стало доброю традицією проведення інформаційних виховних годин у навчальних закладах м. Чернівці та області